Reklam
Reklam
Reklam

VALİ MERAL PAŞABAĞI KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

VALİ MERAL PAŞABAĞI KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

VALİ MERAL PAŞABAĞI KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ
Editor: Uyanış Haber Merkezi
03 Kasım 2018 - 14:08

Vali Fahri Meral, ilimiz merkeze bağlı Paşabağı köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. 

02 Kasım 2018 Cuma günü gerçekleşen ziyarette, köy muhtarı Mustafa Yücetaş ve vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Meral, ziyaretleri sırasında muhtar Yücetaş’tan köyün genel durumu ve sorunları hakkında bilgi aldı.

Köy Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Vali Meral, meydanda bulunan vatandaşlarla bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi. Köy halkı, Vali Meral’in köylerini ziyaret etmelerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade etti. 

Vali Fahri Meral’in Paşabağı köyü ziyaretine; İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ali Yener Terlemez ve İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Hüseyin Alpaslan eşlik etti.

MİNİK HÜSEYİN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Vali Fahri Meral, ilimiz merkeze bağlı Gülkaya köyünde sulama havuzuna düşerek vefat eden dört yaşındaki Hüseyin Baysal’ın cenaze namazına katıldı.

Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından dört yaşındaki Hüseyin Baysal’ın cenazesi, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve edilen duaların ardından Köy Mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze namazının ardından Vali Meral, vefat eden küçük Hüseyin’in babası Kadir Baysal ve annesi Zeynettin Baysal’ı ziyaret ederek taziyede bulundu.

02 Kasım 2018 Cuma günü Gülkaya köyündeki cenaze namazına, Vali Fahri Meral’in yanı sıra İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ali Yener Terlemez ve köy halkı katıldı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum