Reklam
Reklam

VALİ MERAL; “JANDARMA TEŞKİLATI 179 YILDIR DEVLETİMİZİN TEMEL YAPI TAŞLARINDAN BİRİDİR”

VALİ MERAL; “JANDARMA TEŞKİLATI 179 YILDIR DEVLETİMİZİN TEMEL YAPI TAŞLARINDAN BİRİDİR”

VALİ MERAL; “JANDARMA TEŞKİLATI 179 YILDIR DEVLETİMİZİN TEMEL YAPI TAŞLARINDAN BİRİDİR”
Editor: Uyanış Haber Merkezi
13 Haziran 2018 - 17:07

Vali Fahri Meral, Jandarma Teşkilatımızın 179. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Meral yayınladığı kutlama mesajında; “Jandarma Teşkilatımızın 179. Kuruluş yıldönümünü  kutlamanın gurur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 

Vatandaşımızın huzur ve güvenini sağlamak için büyük bir özveriyle görev ifa eden Jandarma Teşkilatı; Milletimizin birliği, beraberliği ve vatanımızın bütünlüğü için büyük fedakârlık ve üstün vazife anlayışıyla çalışan en köklü teşkilatlarımızdan birisidir. 

Jandarma Teşkilatı 179 yıldır devletimizin temel yapı taşlarından birisini oluşturmakta, ülkemizin her köşesinde, sorumluluk alanında emniyet ve asayiş ile kamu düzeninin sağlanması ve kendisine verilen diğer görevlerin ifası amacıyla üstün bir gayret ve büyük bir vatan sevgisiyle çalışmalarını devam ettirmektedir. 

Modernizasyon ve yeniden yapılanma çalışmalarıyla daha da güçlenen Jandarma Teşkilatımız, köklü tarihi boyunca olduğu gibi günümüzde de hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere her geçen gün daha da bağlılık göstererek,  milletimizin birlik ve bütünlüğü, vatan topraklarının korunması için ülkemizin her köşesinde fedakârlıkla hizmet vermektedir. 

Bu düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın 179. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, tüm jandarma personeline sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Bu haber 1573 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum