Reklam
Reklam

"Şerefsizim, Onursuzum de ve özür dile"

"Şerefsizim, Onursuzum de ve özür dile"

Editor: Murat Özünal
05 Mart 2020 - 16:11

AK Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı hakaretlerde bulunan ve meclisin karışmasına neden olan CHP Milletvekili Engin Özkoç'la ilgili açıklamalarda bulundu.

Şeker, açıklamasında, "Sayın Cumhurbaşkanımıza, asılsız,hadsiz,seviyesiz bir basın açıklaması yaparak,Milletimizi bölmeye,Ülkemizin karşısında ne kadar ülke,grup,hain varsa yanında yer almaya,herzamanki gibi çukur siyaset yapmaya kalkan engin özkoç Akparti grubumuz ve Halkımız nezdinde notunu almıştır.Gereği yapılmıştır,yapılacaktır." dedi.

Eser ise "İslamın şartı şerksiz şüphesiz beştir, hakikatte altıncısı haddini bilmektir. Haddi olmayan hudud bilmez. Hudud bilmeyen vatan bilmez. Vatan bilmeyen namus, şeref, haysiyet bilmez.

Sen Türkiye Cumhuriyeti'nin seçilmiş Cumhurbaşkanına; Türk-İslam aleminin liderine hakaret ederek sadece ona değil  onun için bu yola baş koymuş milyonlara hakaret etmiş oldun.Milyonları kendine karşı kin ve nefretle doldurdun,  başına geleceklerin müsebbibi sensin. 

Kork! Koçum kork! 

Bu saatten sonra kork!

Allah'tan kork!

Bayrağına ve Milletine saygın varsa,

Haysiyetsizim

Şerefsizim

Onursuzum, de ve özür dile" ifadelerine yer verdi. 

Bu haber 1958 defa okunmuştur.