Reklam
Reklam

Özel Eğitim’den Kuntoğlu’na teşekkür

Özel Eğitim’den Kuntoğlu’na teşekkür

Özel Eğitim’den Kuntoğlu’na teşekkür
Editor: Adem Demirel
11 Şubat 2019 - 13:48
Reklam

Karaman Özel Eğitim Uygulama Okulunun zorunlu hizmet kapsamına alınması nedeniyle Okul Müdürü Barbaros Orman ve öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette Karaman Özel Eğitim Uygulama OkuluMüdürü Barbaros Orman İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na kurumun zorunlu hizmet kapsamına alınmasından dolayı öğretmenleri adına teşekkür ederek okulda yapılan çalışmalar hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu.

Ziyaretlerinden dolayı Karaman Özel Eğitim Uygulama Okulu yönetici ve öğretmenlerine teşekkür ederek konuşmasına başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu,özel eğitimin Bakanlık için öncelikli bir alan olduğunu ve 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında da özel gereksinimli çocukların eğitim gördüğü okulların önemli olduğunu ifade etti. Karaman’daki özel eğitim okullarının zorunlu hizmet kapsamına alınması münasebetiyle personel eksikliğinin giderileceğininaltını çizenİl Müdürü Kuntoğlu,öğretmen ihtiyacının giderilmesine istinaden özel eğitimin bir üst noktaya taşınacağını söyledi. Kuntoğlu, “Bizim amacımız özel çocuklarımızın daha iyi eğitim alması konusunda kadrolu öğretmenlerle yani bu işin eğitimini almış öğretmenlerimizle çalışmaktır. İnşallah Karaman’ımız için hayırlı olur. Ziyaretinizden dolayı sizlere tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 Ziyaret, Karaman Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Barbaros Orman ve öğretmenlerin özel eğitime verdiği destek ve katkılarından dolayı İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na çiçek takdimive günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi. 

Bu haber 293 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum