Reklam
Reklam
Reklam

MUSTAFA GÜL, MHP’DEN SUDURAĞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU

MUSTAFA GÜL, MHP’DEN SUDURAĞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU

MUSTAFA GÜL, MHP’DEN SUDURAĞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU
Editor: Uyanış Haber Merkezi
05 Kasım 2018 - 14:55

Mart 2019’da yapılacak olan Yerel Seçimler için partilerdeki adaylık süreci devam ederken, İlimiz Sudurağı Beldesinden Mustafa Gül MHP’den Belediye Başkanlığı adaylığını açıkladı.

MHP’den Sudurağı Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Gül Gazetemize  konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

“Öncelikle halkımızın büyük bölümü ile sohbet edip onları dinledim. Sudurağı’nın genel ve yereldeki sorunlarını tespit ettim. Halkın yerel yönetimden neler beklediğini, sorunların nasıl ve ne şekilde çözülebileceğini, nasıl bir başkan profili ile başarılı olunacağının çalışmalarını tamamladım. Halkımızın beklentilerini yerine getirebilecek, beldenin sorunlarını çözebilecek, beldemi yönetebilecek donanım ve birikime sahip olduğumu düşündüğüm için Türkiye’nin en köklü partisi olan ‘Milliyetçi Hareket Partisinden’ aday olmaya karar verdim.

Oluşturacağımız genç ve yeni ekibimizle her problemin üstesinden geleceğimiz kanaatindeyim.

SUDURAĞINA VE HALKIMIZA ÇOK YARARLI OLACAK PROJELER SUNACAĞIM’

Sudurağı’nda oluşturacağımız genç yönetimimizle daha güçlü olacağız ve her birimiz ayrı koşturacağız. Görev yaptığım on ayrı ilde, gördüğüm güzellikleri ve edindiğim tecrübeleri kasabamıza yansıtmak için çalışacağız. Ben ve yönetimde olacak arkadaşlarımın ortak anlayışı; içinde insan olan, ticari değil,  sosyal belediyecilik.

Misyonumuz ise; beldemizin yaşam kalitesini yükseltmek adına; belediye hizmetlerini adaletli, kaliteli, gelişime açık, verimli ve etkili bir yönetim anlayışı ile sunmak” olacaktır. 

Seçim çalışmalarımız ve halkı bilgilendirme toplantılarımızda  beldemizin ve kasaba halkımızın ihtiyaç duyduğu projelerimi sunacağım. Sonuç olarak, Sudurağı halkının adayıyım, yıllarca ‘doyduğum vatan topraklarında hizmetimi tamamlayıp, doğduğum yere hizmet etmek için’ adayım.

Sudurağı gönüllüsü olarak Sudurağı halkının desteğini bekliyor ve “DEĞİŞİME OY, GELECEĞE YÖN VERMELERİNİ” istirham ediyorum.

MUSTAFA GÜL KİMDİR?

Sudurağı1970 doğumluyum.1988 yılında Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulundan mezun olarak Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde Türkiye’nin 10 ayrı ilinde 25 yıl görev yaptım. Görevime devam eder iken Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde Lisans eğitimimi tamamladım. 2012 yılı sonunda son görev yerim olan Jandarma Genel K.lığıkarargahından kendi isteğimle emekli oldum. Halen Sudurağı kasabasında ikamet ediyorum. Evliyim ve üç kız çocuğuna sahibiyim.”

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • misafir
    3 ay önce
    Mustafa Bey iyi bir insandır. Ama ona şunu yakıştıramadım, bizler önceki yıllarda AKP'nin yaptığı hataları konuşurken kendisi sürekli AKP yi desteklerdi ve yeri gelir bizlere AKP ile ilgili en güzel övgüleri bahsederdi. Bence insan inandığı yoldan bu derece dönmemeli. Bu gün bunu yapıyorsa insan, menfaatleri doğrultusunda ileride güven vermez diye düşünüyorum.