Reklam
Reklam

MHP’DEN ‘MİLLİ BİRLİK GECESİ’

Geceye, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz katılacağı, ve partiye yeni katılanlara rozet takılacağı öğrenildi.

MHP’DEN ‘MİLLİ BİRLİK GECESİ’

Geceye, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz katılacağı, ve partiye yeni katılanlara rozet takılacağı öğrenildi.

MHP’DEN ‘MİLLİ BİRLİK GECESİ’
Editor: Uyanış Haber Merkezi
13 Şubat 2018 - 15:13

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman İl Başkanı Av. Oktay Yılmaz, yaptığı yazılı açıklama ile partiye yeni katılanlara rozetlerin takılacağı ‘Milli Birlik’ gecesi düzenleneceğini duyurdu.
Ülkenin bekası adına önemli adımların atıldığını belirten Yılmaz, “20 günü aşkın süredir devam eden Zeytin Dalı operasyonu kapsamında önemli hedefler yerle bir edilmiş, ilk defa bu denli ilerleme kaydedilmiştir. Sınırlarımızdaki hareketliliğin ve askeri sevkiyatın her geçen gün arttığını hep birlikte izliyoruz.” dedi. MHP il Başkanı Avukat Oktay Yılmaz açıklamasında;
“İşte bu durum içerisinde, Devletimizin bekası adına milletimizin kardeşliğinin sürdürülebilirliğini sağlamak, hepimizin üzerinde durması gereken önemli konudur. Tebaanın Milli görev ve şuur farkındalığıyla anlık reaksiyon gösterebilme kabiliyeti, Teşkilatın tebaa ile iletişim refleksi ve vatandaşların hepsini kapsayacak bir teyakkuz haliyle siyasetin nasıl şekilleneceği üzerinde durulması gereken konulardır. Parti olarak burada bize düşen, aklıselim hamlelerle komploları görme, çözme ve milletimize anlatmak olacaktır.
Bunların üzerinde durmakla gelişmelerin, milletimizin lehine, hainlerin aleyhine sonuç vermesi sağlanacaktır. Her bir Ülküdaşı ile Milliyetçi Hareket Partisi, görevinin birkaç kat arttığının farkındadır. 
Milliyetçi Hareket Partisi, bir yandan iç ve dış tehditleri sağlıklı teşhis ederken diğer yandan ülke bekası adına hizmet etmekten geri durmayacaktır. Bu vesileyle, yüreğinde vatan ve bayrak sevgisi olan tüm gönüldaşlarımızı düzenleyeceğimiz Milli Birlik gecemize katılmaya davet ediyorum” sözlerine yer verdi.
MHP Karaman Teşkilatı tarafından düzenlenecek olan Milli Birlik gecesine, Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın da katılacağı ve partiye yeni üye olanlara rozetlerinin takılacağı bilgisi verildi. 16 Şubat 2018 Cuma günü saat 19.30’da Demosan Otel’de düzenlenecek olan programın aileli olacağı duyuruldu.
Haber: Yasemin KÜÇÜKCİCİBIYIK


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum