Reklam
Reklam

KMÜ'de Birimler Arası Spor Oyunları Başladı

Rektör Akgül’ün Başlama Vuruşu İle Oyunlar Başladı

KMÜ'de Birimler Arası Spor Oyunları Başladı

Rektör Akgül’ün Başlama Vuruşu İle Oyunlar Başladı

KMÜ'de Birimler Arası Spor Oyunları Başladı
Editor: Murat Özünal
11 Ekim 2019 - 16:38

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) 2019-2020 Akademik Yılı Birimler Arası Güz Dönemi Spor Oyunları, Rektör Akgül’ün başlama vuruşu ile birlikte başladı.

Spor Oyunlarının açılış törenine Rektör Prof. Dr. Mehmet Akgül’ün yanı sıra Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Fevzi Kılıçel, Genel Sekreter Ahmet Tüfekci, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Cahit Suci ve sporcular katıldı. 

Rektör Akgül, ilk müsabakanın başlama vuruşunu yapmadan önce Spor Oyunlarının hayırlı olmasını dileyerek, “Üniversitemizin akademik ve idari birimlerindeki personelimize yönelik düzenlenen Spor Oyunlarına katılan tüm takımlarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyorum. Saygı, sevgi ve centilmenlik ruhu içinde geçeceğine inandığım müsabakaların aynı zamanda birlik ve beraberliğimizi de pekiştireceğini düşünüyorum. Şimdiden tüm takımlarımız ve bireysel sporcularımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Spor müsabakalarında 9 futbol, 5 basketbol ve 6 voleybol takımı mücadele ederken satranç müsabakalarına 4, masa tenisine 16, kort tenisine ise 5 oyuncu katılacak.

Spor oyunları için ayrıntılı bilgi ve fikstüre http://sporsenlikleri.kmu.edu.tr  adresinden ulaşılabilir.

Bu haber 625 defa okunmuştur.