Reklam
Reklam

Kazımkarabekir'de Doğalgaz Çalışmaları Başladı

Kazımkarabekir'de Doğalgaz Çalışmaları Başladı

Kazımkarabekir'de Doğalgaz Çalışmaları Başladı
Editor: Murat Özünal
27 Mart 2020 - 13:35

Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, yaptığı açıklamada, “31 Mart 2019 tarihinde Cenab-ı Hakkın izni ve siz değerli hemşehrilerimizin oylarıyla şahsım, meclis üyelerim ve personellerimiz ile birlikte ilk günden sizlere hizmet etme gayesiyle yola çıktık. Seçime girdiğimizde bizlerin söz verdiği gibi ilçemizi daha yaşanılabilir daha modern ve yatırıma müsait bir hale getirmek ortak gayemizdi. 

Bunlar neticesinde ilçemizi doğalgaz ile buluşturmak için ilk günden beri yılmadan emin adımlarla mücadele ettik. Bugün itibariyle doğalgaz çalışmalarımıza dualar ile birlikte hayırlara vesile olsun diyerek başladık. 

Bu hususta emeği geçen başta TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Mersin Milletvekili Sn. Lütfi Elvan olmak üzere, Karaman milletvekili hemşerimiz Sn. Av. Selman Oğuzhan Eser’e, MHP Genel Başkan Baş Danışmanı Sn. Dr. Ali Güler’e, Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali Rıza Alaboyun’a, Enerya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Karaman Müdürü Sn. Ali Değirmenci’ye ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz. 

Rabbim yapılan ve yapılacak olan tüm hizmetleri hayırlı kılsın ve hizmetlerde emeği geçen herkesten Allah(c.c) razı olsun inşallah. 

Sizler bizlere inandığınız ve güvendiğini müddetçe güzel ilçemize hizmet vermekten geri durmayacağız ve siz değerli hemşerilerimizle birlikte tüm güzellikleri birlikte başaracağız” dedi. 

Bu haber 3398 defa okunmuştur.