Reklam
Reklam

Kaymakam Çelik Kışla köyünü ziyaret etti

Kaymakam Çelik Kışla köyünü ziyaret etti

Kaymakam Çelik Kışla köyünü ziyaret etti
Editor: Murat Özünal
12 Şubat 2020 - 11:07

Başyayla Kaymakamı Koray Çelik Kışla köyüne tüm daire amirleri ile birlikte geniş kapsamlı bir ziyarette bulundu. 

Ziyarete Başyayla Belediye Başkanı Ahmet İpek ile İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Ali Okudan ve Abdulkadir Ateş, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Canlı ve daire müdürleri de katıldı. 

Kaymakam Çelik, köy kahvesinde vatandaşların isteklerini dinleyip hal ve hatırlarını sorduktan sonra Kışla İlkokuluna ziyarette bulundu. Öğrencilere hediye takdimi sonrasında okulun ihtiyaçlarını tespit eden Kaymakam Çelik bunların tamamlanması için gerekli talimatları verdi.

Ardından köy camisinde incelemelerde bulunan ve İlçe Müftüsünden bilgi alan Kaymakam Çelik daha sonra köydeki örnek çilek bahçesini gezerek yerinde incelemeler yaptı.

Daha sonra köyde bulunan süt kooperatifini ziyaret eden Kaymakam Çelik kooperatifin faaliyetleri ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Kışla Köyünün ve Yenice bağlısının altyapı ve üstyapı eksiklerini İl Genel Meclis üyeleri ile inceleyen Kaymakam Çelik, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü ve Özel İdare Müdürüne gördüğü eksikleri ve talepleri not aldırarak 2020 KÖYDES çalışmaları kapsamına dahil etmek üzere incelemelerini sürdürdü.

Son olarak Vakıf Müdürü ile birlikte hane ziyaretleri gerçekleştiren Kaymakam Çelik kışlık erzak yardımlarını ailelerimize ileterek hal ve hatırlarını sordu, kış şartlarında özellikle ısınma sorunu yaşayan ihtiyaç sahibi tüm hanelerin bilgisini köy muhtarından istedi.

Kış şartları zorlu olsa da kamu hizmetini vatandaşın ayağına kadar götürme konusunda kararlı olduğunu belirten Kaymakam Çelik köy ve mahallelerimize bu ziyaretleri periyodik olarak gerçekleştireceği bilgisini verdi.

Bu haber 979 defa okunmuştur.