Reklam
Reklam

Karaman MHP Heyeti, Bahçeli'yi ziyaret etti

Karaman MHP Heyeti, Bahçeli'yi ziyaret etti

Karaman MHP Heyeti, Bahçeli'yi ziyaret etti
Editor: Murat Özünal
17 Nisan 2019 - 14:02

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman İl Teşkilatı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, MHP İl Başkanı Oktay Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Mahmut Ünüvar, MYK üyeleri Ali Güler ve Hüseyin Korkmaz, Taş Medreseliler İl Başkanı Mehmet Uçucu, Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, Güneyyurt Belediye Başkanı Ahmet Arı ve parti kademelerinden yöneticilerden oluşan MHP heyeti ilk olarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

MHP Genel Merkezinde Karaman heyeti ile özel bir görüşme yapan Bahçeli, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde gösterdikleri performans ve elde ettikleri başarı nedeniyle heyeti tebrik etti. 

Göreve gelen belediye başkanlarının bundan sonraki süreçte halkın tamamını kucaklamak sureti ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışını sergileyeceklerini söyleyen Bahçeli, "hayırlı olsun" dedi. 

Hatıra fotoğrafı çektiren Karaman heyeti daha sonra genel başkan yardımcıları ile görüşerek, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Geçtiğimiz günlerde parti okulu koordinatörlüğü ve genel başkan başdanışmanlığına atanan Ali Güler’in makamına geçen heyet, Güler’i tebrik etti. 

Ziyarette il başkanı Oktay Yılmaz, "Hem teşkilatımıza hem hemşerilerimize faydalı işler yapmayı Allah nasip etsin. Ali ağabeyimizin bu göreve getirilmesi hepimizi gururlandırdı" dedi.

Ali Güler’de "Bu kapı her daim Karamanlı hemşerilerimin hizmetinde olacak. Ankara’ya yolu düşen bütün hemşerilerim bu kapının kendileri açısından ardına kadar açık olduğunu bilsinler" dedi. 

Genel merkezdeki temaslarını tamamlayan Karaman heyeti daha sonra kısa adı Ankaramander olan Ankara Karamanlılar Derneği’ni ziyaret etti. 


Bu haber 1327 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum