Reklam
Reklam

KARAMAN KARTALLARI FUTBOL OKULUNDAN KULÜP ÇIKTI

KARAMAN KARTALLARI FUTBOL OKULUNDAN KULÜP ÇIKTI

KARAMAN KARTALLARI FUTBOL OKULUNDAN KULÜP ÇIKTI
Editor: Uyanış Haber Merkezi
10 Ağustos 2018 - 15:29

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Karaman Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şevket Varol Şunları söyledi;

“Karaman Beşiktaş Futbol okulumuzda futbol eğitimi alan gençlerimizin maç tecrübesi kazanması ve Türk futboluna kazandırılmaları amacıyla Karaman'ımız da yeni bir spor kulübünün yani Karaman Kartalları Gençlik ve Spor Kulübümüzün kuruluşunu tamamlamış bulunmaktayız.

Futbola olan sevdamızı tribünlerle sınırlı bırakmayarak artık yeşil sahalarda da olacağız. Beşiktaş ve futbol sevdalısı birçok arkadaşımızın desteğini alarak ülkemize ve şehrimize bu alanda da hizmet etmek bizler için büyük bir onurdur. 2018  - 2019 sezonunda U13 ve U15 liglerine katılacağız. Teknik Direktörlüğümüzü Ramazan Delen hocamız, yardımcı antrenörlüklerimizi Yunus Tunç, Ragıp Çolak ve Abdullah Yücer hocalarımız yapacaklar.

Teknik heyetimizin tecrübe, gençlik, erdem ve futbol tutkusuna sahip olmaları bizlere gelecek için umut vermektedir. 

Hedefimiz okulumuzdan yetişen sporculara, kulübümüz bünyesinde maç tecrübesi ve takım olma duygularını kazandırıp, Beşiktaş ve Türk futboluna kazandırmaktır. Orta vadede ise kulübümüzü kendi evlatlarımız ile üst liglere taşıyıp, şehrimizi temsil edebilmektir.

Kısa zaman içerisinde Olağan Genel Kurulumuzu yapacağız. Halil Alkan arkadaşımızın başkanlığında tek listeyle gideceğimiz genel kurul sonrası liglere hazırlanmaya başlayacağız.

Karaman Beşiktaşlılar Derneği, Karaman Beşiktaş Futbol Okulu ve Karaman Kartalları Gençlik ve Spor Kulübü olarak hep birlikte Karaman'ımıza halkımızın desteği ile hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Bu haber 1610 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum