Reklam
  • Reklam
KARAMAN BEKLENEN VE ÖZLENEN BİR NOKTADA DEĞİL..

KARAMAN BEKLENEN VE ÖZLENEN BİR NOKTADA DEĞİL..

Karaman Ak Parti İl Başkanlığı için yaptığımız çalışma...

12 Ağustos 2017 - 14:55 - Güncelleme: 12 Ağustos 2017 - 15:01

AK PARTİ İL BAŞKAN ADAYI N. ÖZPINAR; “DÖNEM DÖNEM BÜYÜK YATIRIMLAR HEDEFLEYEN KARAMAN BEKLENEN VE ÖZLENEN BİR NOKTADA DEĞİLDİR.
BU DURAĞANLIK SON DÖNEMDE DAHA DA ARTMIŞTIR.”

* Özpınar; “Küçük hesaplar, çirkin Bizans oyunları, siyasi entrikalar bizim kapsama alanımız dışındadır. Ne bizi ilgilendirmekte, ne de mantığımızda yer almaktadır. Her türlü maddi ve manevi çeteleşmeyle kararlı bir mücadele mutlaka verilecek, bu tür oluşumlara asla taviz verilmeyecektir.”    

Ak Parti Karaman İl Başkan adayı olarak çalışmalar yürüten Naim Özpınar, Adaylığı, yapılan teşkilatlanma çalışmaları ve Karaman ile ilgili bazı tespitlri ile ilgili bir açıklama yaptı.
Özpınar’ın yazılı açıklaması şöyle;
“Karaman Ak Parti İl Başkanlığı için yaptığımız çalışma aile ilgili açıklamamız aşağıdadır.
Selam ve saygılarımla hayırlı işler dilerim... 

Değerli Karaman Halkı ve Karaman Basın Mensupları;
 
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tespitleri ve talimatları doğrultusunda AK Parti yerel teşkilatlarında başlayan çalışmalar çerçevesinde, Karaman Teşkilatı için bir gurup arkadaşımız ile çalışma başlattık.
Karaman pek çok uygarlığa beşiklik etmiş kadim bir merkezdir. Karamanlılar da Yunus sevgisi ve Mevlana hoşgörüsü felsefesi ile, Türk Dilinin başkentinde her türlü güzel hizmeti hak etmekte ve talep etmektedir.
Başarılı ve cesaretli Karamalılar olarak kişisel çalışmalarımızın Devlet desteği ile daha verimli bir hale getirilmesi elzemdir.
Dönem dönem büyük yatırımlar hedefleyen Karaman beklenen ve özlenen bir noktada değildir. Bu durağanlık son dönemde daha da artmıştır.
Hangi siyasi görüşten olursa olsun, tüm Karamanlıların haklarının korunması temel prensibimiz olacaktır. Hak ve hakkaniyete uymada yasaların amir hükümlerinin yanında, İnancımız ve AK Parti felsefesi temel çizgimizdir.
Her türlü faaliyette adil olma, kişisel çıkarların ne pahasına olursa olsun önüne geçme, toplum ve özellikle muhtaç kesimlerin haklarının aranmasında tavizsiz bir çalışma sergilemek azmindeyiz.
Topluma hizmet götüren her türlü resmi kurum ve STK lar ile verimli bir koordinasyon sağlayıp, kör kuruşu heba etmeden, zamanı en verimli biçimde kullanarak, torpil, iltimas, ihale yolsuzluğu, adam kayırma, çıkar ve menfaat gurupları oluşumlarının önüne ne pahasına olursa olsun geçmek azim ve kararındayız.
Dünyanın içinde bulunduğu şartlar ve Türkiye’nin bu tablodaki hassas durumunu da göz önüne alarak, mesaimizi 24 saat olarak planlayıp, katılımcı, tabanı daha çok dinleyen, taleplere göre hizmetlere şekil veren bir anlayış içindeyiz. Tek Bayrak, Tek Devlet, Tek millet şuurunun korunması ve idamesi için tüm gücümüzle mücadele etmek zorundayız.
Küçük hesaplar, çirkin Bizans oyunları, siyasi entrikalar bizim kapsama alanımız dışındadır. Ne bizi ilgilendirmekte, ne de mantığımızda yer almaktadır.
Halk için yapılan hizmet, “halkın talebi doğrultusunda, hangi görüşten ve düşünceden olursa olsun tüm halkın hakkı teslim edilerek, liyakatli ekiplerle, öncelik sırasına göre, en verimli biçimde yapılmalıdır” görüşü şiarımızdır. Her türlü maddi ve manevi çeteleşmeyle kararlı bir mücadele mutlaka verilecek, bu tür oluşumlara asla taviz verilmeyecektir.
Gerek yerel resmi ve gayrı resmi birimler ve gerekse Ankara ile olan ilişkilerde özlenen, istişare, planlama, nezaket, otokontrol ve şeffaflığı mutlaka sağlayacağız. Milletimizin varlığına ve Devletimizin bekasına tehdit oluşturan FETÖ ve onun her türlü gizli kalmış uzantıları ile mücadele etmek boynumuzun borcudur.
Bizler bu tür görevlerin, Yaratanın takdirinde büyük bir lütuf olduğu inancındayız.
Vatanımız, Milletimiz ve Karamanımız için hayırlı olmasını diliyoruz.
Saygılarımızla…”
Haber: Yasemin KÜÇÜKCİCİBIYIK
 

Bu haber 2348 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP KARAMAN GENÇLİK KOLLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ GERÇEKLEŞTİ
CHP KARAMAN GENÇLİK KOLLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ GERÇEKLEŞTİ
ERMENEK’TE KURULAN ‘SANEN KEÇİ ÇİFTLİĞİ’NDE  KEÇİ DONDURMASI İMAL EDİLİYOR
ERMENEK’TE KURULAN ‘SANEN KEÇİ ÇİFTLİĞİ’NDE KEÇİ...