Reklam
Reklam

İL GENEL MECLİSİNDEN REKTÖR AKGÜL'E VE MÜFTÜ KETENCİ'YE ZİYARET

İL GENEL MECLİSİNDEN REKTÖR AKGÜL'E VE MÜFTÜ KETENCİ'YE ZİYARET

İL GENEL MECLİSİNDEN REKTÖR AKGÜL'E VE MÜFTÜ KETENCİ'YE ZİYARET
Editor: Uyanış Haber Merkezi
05 Aralık 2018 - 14:20

İl Genel Meclisi bir yandan 2018’in son toplantılarını yürütürken, bir yandan da kurum ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR ve İl Genel Meclisi Üyeleri Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül’ü ziyaret etti.

Nezaket ziyaretinde, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar ve beraberindekiler, Rektör Akgül ile bir süre sohbet ederek yeni açılacak Diş Hekimliği Fakültesi ve daha önce açılması kararlaştırılan Tıp Fakültesi ile ilgili son gelişmelerin yanı sıra, ilimizdeki deki projeler, üniversite-şehir bütünleşmesi ve ülke gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

Rektör Akgül de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. Ziyaret, karşılıklı iyi niyet temennilerinin ardından sonra erdi.

Rektör AKGÜL’ü ziyaretlerinin ardından İlimiz Müftüsü Muhammet Lütfi KETENCİ’yi de ziyaret ederek, geçtiğimiz günlerde Hakk’ın rahmetine kavuşan Babası İsmail KETENCİ için taziye dileklerini ileten Başkan KAPAR ve Meclis Üyeleri aynı zamanda İlimizde Diyanet İşleri’nin yürüttüğü proje ve faaliyetler ile ilgili de görüş alışverişinde bulunmalarının ardından ziyaretlerini sona erdirdiler.

Bu haber 264 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum