Reklam
Reklam

Enerya’dan Evinize Kış Gelmesin Kampanyası

Bağlantı ve Güvence Bedeline 3 Taksit İmkanı

Enerya’dan Evinize Kış Gelmesin Kampanyası

Bağlantı ve Güvence Bedeline 3 Taksit İmkanı

Enerya’dan Evinize Kış Gelmesin Kampanyası
Editor: Murat Özünal
06 Eylül 2019 - 11:48

Karaman’da doğal gaz konforu ve ekonomisini yaygınlaştırmak için çalışmalarını sürdüren Enerya, kış öncesi kampanya başlattı. 30 Kasım 2019 tarihine kadar sürecek olan kampanya, bağlantı bedelini ve güvence bedelini 3 taksitle ödeme imkanı sağlıyor. 

Enerji sektörünün öncü ve lider markası Enerya, Karaman’da doğal gaz konforu ve ekonomisinin yaygınlaştırılması için kampanya başlattı. Doğal gaz abonesi olmak isteyenler 30 Kasım 2019 tarihine kadar bağlantı bedelini kredi kartına 3 taksitle, güvence bedelini ise www.enerya.com.tr adresi üzerinden kredi kartıyla 3 taksitle ödeyebilecekler.

Enerya Karaman İşletme Müdürü Ali Değirmenci, Karaman’da yaklaşık  625 km hat imalatına ulaştıklarını ve 68 bini aşkın BBS aboneye hizmet verdiklerini belirterek, “Ekonomik, güvenli ve konforlu bir yakıt olan doğal gazın herkese ulaşması için çalışıyoruz. Kış öncesi Karamanlıları en uygun ödeme koşullarıyla doğal gazla buluşturmak için bir kampanya düzenledik. Doğal gaz abonesi olmak isteyenler bağlantı bedelini 3 taksitle ödeyebilecekler. Güvence bedeli için de online olarak bir kampanya başlatacağız, 15 Eylül 2019 tarihi itibarıyla  www.enerya.com.tr adresi üzerinden güvence bedeli kredi kartına 3 taksitle ödenebilecek” diye konuştu. Değirmenci, kampanyanın “İlkbahar Yaz, Sonbahar Yaz” sloganıyla sürdürüldüğünü ifade ederek, “Doğal gaz konforu ve ekonomisiyle evinize kış gelmeyecek. Çevreci ve güvenli bir yakıt olan doğal gaz ile Karaman’daki hava kirliliğinin de önüne geçeceğiz” dedi. 

Doğal gaz abonesi olmak isteyen Karamanlılar, kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi 444 8 429 nolu telefondan çağrı merkezini arayarak alabilirler.

Bu haber 917 defa okunmuştur.