Reklam
Reklam

“Bugünün küçük parmakları yarın Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar”

“Bugünün küçük parmakları yarın Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar”

“Bugünün küçük parmakları yarın Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar”
Editor: Murat Özünal
13 Ocak 2021 - 19:29

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin desteği ile, uzaktan eğitim sürecinde ihtiyaç sahibi öğrencilerin kullanımına sunmak üzere klavyeli, tablet bilgisayarların teslimlerini İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi.

81 ile 81 okul projesi kapsamında 65 şehirdeki okulu tamamlayarak teslim eden ve kalan iller için de çalışmalarını sürdüren Türk iş dünyasının çatı örgütünün yeni projesi, “TOBBküçükparmaklar” kampanyası adı altında ihtiyaç sahibi öğrenciler için klavyeli tablet desteği oldu. 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, pandemide online eğitim gören, maddi imkanı olmayan 30 bin öğrenci için klavyeli tablet temin ettiklerini ve öğrencilere ulaştırılmak üzere İl-İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine dağıtımı çerçevesinde, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan; Öğrencilere 65 adet teslim edilecek tabletleri protokolle, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan'a teslim ederek “TOBB öncülüğünde yürütülen kampanya dolayısıyla eğitime desteğini eksik etmeyen TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Bu haber 386 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum