Reklam
Reklam

Karaman'da Belediye Başkanının Aracını Kurşunladılar

Araca 'Seni son kez uyarıyoruz' Notu Bıraktılar

Karaman'da Belediye Başkanının Aracını Kurşunladılar

Araca 'Seni son kez uyarıyoruz' Notu Bıraktılar

Karaman'da Belediye Başkanının Aracını Kurşunladılar
Editor: Murat Özünal
19 Kasım 2019 - 10:59

Karaman'da ilçe belediye başkanının aracı gece yarısı kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlanarak, üzerine not bırakıldı.

İddiaya göre, Kazımkarabekir İlçe Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu’nun Pazar Mahallesi’ndeki evinin önünde park halinde duran 42 K 3540 plakalı şahsına ait hafif ticari aracı kimliği belirsiz kişiler kurşunlayarak kaçtı.

Aracın camına ise 'Seni son kez uyarıyoruz’ notu bırakıldığı öğrenildi.

Araçta maddi hasar oluştu. Polis olayla ilgili araçta ve evin çevresinde inceleme yaptı.

Polis olayı gerçekleştiren kişi veya kişileri yakalayabilmek için geniş çaplı soruşturma başlattı.
Başkan Boyacıoğlu: “Allah’ın verdiği canı Allah’tan başkası alamaz”
Aracı ve evi kurşunlanan Kazımkarabekir ilçe belediye başkanı Recep Boyacıoğlu yaptığı yazılı açıklamada, ‘’Allah’ın verdiği canı Allah’tan başkası alamaz’’ dedi.
Olayın gece saatlerinde gerçekleştiğini söyleyen Başkan Boyacıoğlu, ‘’Gece saat 01.30 sıralarında ilçe merkezindeki evimin bulunduğu sokakta park halindeki şahsıma ait araç ve ikamet ettiğim evim kurşunlanmıştır. Hamd olsun maddi hasardan başka bir kaybımız yoktur. Gerek ilçedeki hemşerilerim gerekse gönüldaşlarım emin olsunlar.
Ben göreve geldiğim günden bu yana helal dairesinde görmediğim, ilçenin âli menfaatlerine bulmadığım hiçbir işe olur vermedim. Beytülmal bildiğim, necip milletimizin emaneti olan Kazımkarabekir Belediyesi’ni doğup büyüdüğüm memleketime bir hizmet aracı olarak gördüm. Ne izah edilmeyecek işim, nede karşılığında iş almadığımız bir ödememiz yoktur.
Şu ana kadar kimse ile herhangi bir hasımlığım söz konusu değildir. Hak, hukuk ve helal süzgecinden geçemeyen taleplerin mermiyle geçeceğini düşünenler aldanır. Gözdağı vermek isteyenler, sarsılmaz iman ve inancımızın dağ gibi olduğunu elbette göreceklerdir. Recep Boyacıoğlu’da her canlı gibi fanidir ancak, Allah’ın verdiği canı Allah’tan gayrı kimsenin alamayacağı bilinmelidir. İlçeye hizmet yolundaki çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.
 
 


Bu haber 2056 defa okunmuştur.