Reklam
Reklam

Başkan Kalaycı halkla iç içe

Başkan Kalaycı halkla iç içe

Başkan Kalaycı halkla iç içe
Editor: Murat Özünal
30 Mart 2020 - 18:28

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Bahçelievler Mahallesi’ne yaptığı ziyarette mahalle sakinleriyle de görüş alışverişinde bulundu.

Vatandaşlarla sıcak ve samimi bir ortamda sohbet etme fırsatı bulan Başkan Kalaycı, tek tek mahalle halkının istek ve taleplerini dinledi.

Ziyaret ile ilgili değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Savaş Kalaycı: “Nihayet Bahçelievler Mahallemiz de doğalgaza kavuşuyor. Havaların düzelmesiyle birlikte altyapı çalışmaları başladı ve inşallah bu yıl içerisinde mahalleye gaz verilecek. Göreve geldiğimiz günden bu yana hemşerilerimizle birlikte kararlar alıp, onlarla birlikte hareket etmeyi kendimize şiar edindik. Bundan sonra da insan merkezli, hizmet odaklı, kaliteli, tasarruflu, etkin ve verimli hizmet sunma anlayışı ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu kapsamda ziyaret ettiğimiz Bahçelievler Mahallesi'nde de hemşerilerimizin istek ve talepleri değerlendirip en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız inşallah. Tek amacımız Karaman halkına faydalı işler yapabilmek” dedi.

Mahalle ziyaretinde görüş ve önerilerini Başkan Kalaycı’ya iletme fırsatı bulan mahalle sakinleri de, her zaman yanlarında gördükleri Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’ya teşekkür etti. Başkan Kalaycı ayrıca Covid-19 salgını nedeniyle sosyal mesafenin önemine dikkat çekerek vatandaşları evde kalmaları konusunda da uyardı.

Bu haber 1451 defa okunmuştur.