Reklam
 • Reklam
BAKAN ELVAN’DAN TOPUCAK PROJESİ İÇİN 7,5 MİLYON TL ÖDENEK

BAKAN ELVAN'DAN TOPUCAK PROJESİ İÇİN 7,5 MİLYON TL ÖDENEK

Önceki gün açıklanan yeni Hükümet’te de Kalkınma Bakanlığı görevinde kalan hemşehrimiz Mersin Milletvekili Lütfi Elvan Karaman Yatırımlarını da yine yakından takip etmeye devam ediyor.

20 Temmuz 2017 - 15:36 - Güncelleme: 23 Temmuz 2017 - 20:49

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile yaptığımız görüşmede, Karaman’ın önemli projelerinden biri olan ve yıllardır bir çalışma yapılmayan, Bakan Elvan’ın son dönemdeki ilgi ve alakası, geçtiğimiz aylarda Karaman’a yaptığı ziyarette Tapucak Projesi için verdiği söz üzerine proje için 7, Milyon TL’lik bir ödenek çıkardığını öğrendik.
    Bakan Elvan’ın her alandaki yatırımlar konusunda Karaman’a yaptığı önemli, büyük ve Karaman’ın çehresini değiştiren yatırımlar birer birer hayata geçiyor ve geçmeye devam ediyor.
    Başta ulaşım olmak üzere, eğitim, sağlık, spor ve diğer önemli yatırımların birçoğunun yapımı devam ederken, Karaman için önemli projelerden biri olan Tapucak Projesi için de 7,5 Milyon TL’lik ödenek çıkararak projenin tamamlanması için önemli bir katkıyı da Bakan Elvan sunmuş oldu.
    Karaman Belediyesi tarafından başlatılan projenin bu önemli ödenek ile hızlanması bekleniyor.
Haber: Yasemin KÜÇÜKCİCİBIYIK

Bu haber 7029 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • HASAN ÖZAY
  3 ay önce
  O MAHALLEYE RUTUŞ YAPMAK YERİNE DÜZGÜN Bİ PROJE YAPILMALI. YER ALTI ÇARŞISI YAPILMALI. KENT MEYDANI YAPILMALI. KÖHNE MAHLLE OLDU ORASI EL ATILMALI
 • Fikret Yildizbas
  9 ay önce
  Allah razı olsun. Teşekkür ederiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ PARTİ “ANLAT HEMŞEHRİM DERTLEŞELİM
İYİ PARTİ “ANLAT HEMŞEHRİM DERTLEŞELİM" PROJESİYLE...
KMÜ 2. KİTAP FUARI BAŞLIYOR
KMÜ 2. KİTAP FUARI BAŞLIYOR