Reklam
Reklam

AK Parti'de Bayramlaşma

AK Parti Karaman teşkilatında Geleneksel Bayramlaşma programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti'de Bayramlaşma

AK Parti Karaman teşkilatında Geleneksel Bayramlaşma programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti'de Bayramlaşma
Editor: Necati Ermiş
13 Ağustos 2019 - 09:16

AK Parti Karaman teşkilatı her bayram olduğu gibi bu bayramda, gelenek haline gelen bayramlaşma programını Kurban bayramının 2. Günü gerçekleştirdi. AK Parti Karaman Teşkilatı olarak bütün kademelerin ve yönetimlerinin hazır bulunduğu programa vatandaşlardan da yoğun bir katılım oldu. Programın açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Abidin Çağlayan; “Geçtiğimiz bir yıl içerisinde iki seçim atlattık. Bu seçimler sebebiyle on yedi yıldır iktidarda olan partimizi ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı devirme adına  ülkemize gerek ekonomik gerek siyasi olarak var gücüyle saldıranlar için bu secim son umuttu. 2023 yılına varmadan önce  zaafa uğratmak adına ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. Elhamdullillah ki Milletimizin takdiri ile bu seçimlerdende birinci parti olarak çıktık. Seçim bittiği günün ertesi günü diğer seçim çalışması başlar bizim teşkilatçılık anlayışımız budur. Vatandaşlarımızla iç içe olmak onları anlamak ve onlar için çalışmak en önemli hedefimizdir.” dedi.

Çağlayan’ın konuşmasının ardından AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser’de konuşmasında, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak bütün teşkilat mensupları ve vatandaşların bayramını kutlarken, Diğer Milletvekili Recep Şeker ise teşkilat mensubu ve vatandaşların bayramını kutladıktan sonra mevcut devam eden hizmetler hakkında bilgi vererek “Karaman için kim bir çivi dahi çakmak isterse yanındayız, ama bir çivi dahi çakılmasına engel olmaya çalışan olursa da onun karşısındayız.” Sözleri dikkat çekti. 

İl Başkanı Abidin Çağlayan, Milletvekilleri ve Kademe başkanları ile birlikte, teşkilat da bulunan herkesle tek tek tokalaşıp bayramlaşmasının ardından program sona erdi.


Bu haber 642 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum