Reklam
  • Reklam
37 YIL SONRA İLKOKULLARINDA BİRARAYA GELDİLER

37 YIL SONRA İLKOKULLARINDA BİRARAYA GELDİLER

14 Mayıs 2018 - 14:41 - Güncelleme: 14 Mayıs 2018 - 15:03
Reklam

Merhum Emekli Öğretmen Mustafa Karamıklı’nın 1981 yılında Gazi Mustafa Kemal İlkokulu'ndan mezun ettiği öğrencileri 37 yıl sonra bir araya gelerek hasret giderdiler.

Çeşitli Avrupa ülkelerinden ve halen çeşitli İllerimizde ve Karaman’daki mezun öğrencilerin katılarak 12 Mayıs Cumartesi günü Gazi M.Kemal İlkokulu’ndaki sınıflarında bir araya gelen öğrenciler duygu dolu anlar yaşadı ve eski günleri yad ettiler.

Daha sonra mezarlık ziyaretlerinde bulunana ve öğretmenleri Merhum Mustafa Karamıklı’nın ve yakınlarının mezarlarını ziyaret eden öğrencilere, Merhum öğretmen Mustafa Karamıklı’nın eşi Hatice Karamıklı, Kızı Ayşe İncekara ve Damadı H.İbrahim İncekara’da eşlik ettiler.

37 Yıl sonra bir araya gelen öğrenciler tarihi mekanları birlikte gezdiler, bol bol hasret giderip birbirlerinin irtibat kuracakları adres ve telefonlarını aldılar.

Haber: Yasemin KÜÇÜKCİCİBIYIK

Bu haber 2640 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • H. İBRAHİM İNCEKARA
    8 ay önce
    BİZLERE ANLAMLI VE GÜZEL BİR GÜN YAŞATTIKLARI İÇİN KAYIN BABAM RAHMETLİ MUSTAFA KARAMIKLI'NIN ÖĞRENCİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. HEPSİNE SEVGİ VE SELAMLARIMI İLETİYORUM.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARAMAN’DA TIR İLE OTOBÜS ÇARPIŞTI: 5 YARALI
KARAMAN’DA TIR İLE OTOBÜS ÇARPIŞTI: 5 YARALI
BAŞPINAR TARIM SEMPOZYUMUNDA TÜRKİYE’DEKİ KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİNİ TEMSİL ETTİ
BAŞPINAR TARIM SEMPOZYUMUNDA TÜRKİYE’DEKİ KIRMIZI ET...