Reklam
Reklam

Zorlu, mahalle toplantılarına başladı

Başkan, bir çok mahalleye ziyarette bulundu

Zorlu, mahalle toplantılarına başladı

Başkan, bir çok mahalleye ziyarette bulundu

Zorlu, mahalle toplantılarına başladı
Editor: Murat Özünal
02 Mayıs 2019 - 19:25

Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu, mahalle toplantılarına başladı

Zorlu, Ulu Cami yanındaki Eski Kuran Kursu meydanında Akcamescit Mahallesi, Keçipazar Mahallesi, Gülpazar Mahallesi ve Orta Mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Başkan Zorlu, birim amirleri ile birlikte imar, kent ve sosyal sorunları yerinde dinlemek için söz verdiği gibi gezici başkanlık ofisi uygulamasının birincisini Akcamescit, Keçipazar, Gülpazar ve Orta mahallelerinde yapmaya başladı. 

Toplantıya mahalle muhtarlarının yanı sıra çok sayıda mahalle sakini katıldı. 

Mahalle halkıyla birebir sohbet eden belediye başkan mahallenin ve vatandaşların sorunlarını yerinde çözümler üretmek için dinledi. 

Yapmayı planladığı çalışmalardan da bahsederek çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi aktardı. 

Zorlu, "Seçim sürecinde kendisine verdiği desteklerden dolayı mahalle halkına teşekkür ederek hep birlikte bu süreci atlattık ve şimdi hizmet sürecini başlatıyoruz. Bundan sonra ben sizlerin hizmetinizde ve yanınızdayım. Sorun ve taleplerinizi çözüme kavuşturmak için mesai gözetmeksizin çalışmalarımıza başladık . Belediye ile mahallelerimiz arası koordinasyonu sağlayacak olan muhtarlarımız ile sürekli irtibat halinde olacağız. Önümüzde ki 5 yıl da hep birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Kimin sorunu olursa kapımız sonuna kadar açıktır" dedi.

Bu haber 1303 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum