Reklam
Reklam

Yeşilay Karaman Şube Başkanı İhsan Duru Oldu

Yeşilay Karaman Şubenin genel kurulu yapıldı

Yeşilay Karaman Şube Başkanı İhsan Duru Oldu

Yeşilay Karaman Şubenin genel kurulu yapıldı

Yeşilay Karaman Şube Başkanı İhsan Duru Oldu
Editor: Murat Özünal
10 Şubat 2020 - 15:20

Karaman'ın sevilen iş adamlarından Duru Bulgur Onursal Başkanı İhsan Duru, Yeşilay şubesinin ilk genel kurulunda başkan seçildi.

Karaman'da yeni kurulan Yeşilay şubesinin ilk genel kurul toplantısı dernek binasında yapıldı.

Genel kurul sonrası başkanlığı Duru Bulgur Onursal Başkanı İhsan Duru seçilirdi.

Yönetim kurulunda Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Güventürk, İş insanı Mehmet Yıldızbaş, Karaman Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt ve Doktor Süleyman Doğruer yer aldı.

Başkan Duru, yaptığı konuşmada, özellikle gençleri kötü alışkanlıklardan korumanın, onları spora yönlendirmenin toplumsal bir sorumluluk olduğunu şimdiye kadar kişisel ve firma olarak bir şeyler yapmaya çalıştıklarını fakat bu mücadeleyi örgütlü olarak yapabilme adına çalışma arkadaşlarıyla birlikte Karaman Yeşilay şubesini kurduklarını aktardı.

Duru, "Bu önemli görevi yerine getirebilmek amacı ile hep beraber çalışacağız. Bu kapsamda tüm Karamanlıları alkol, tütün, madde, kumar ve teknoloji bağımlılığı ile gönüllülük esasında mücadele edebilmek adına üye olmaya davet ediyoruz. Şu anda öğretim üyeleri, psikolojik danışmanlar gibi farklı meslek gruplarından gönüllü üyelerimiz var. Amacımız ülkemiz ve Karaman'ımızın gençlerini tüm kötülüklerden uzak tutmak." ifadelerine yer verdi.

Bu haber 987 defa okunmuştur.