Reklam
  • Reklam
VALİ MERAL, ’DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM
Reklam

VALİ MERAL, 'DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

VALİ MERAL; “AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMALARINA DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

05 Aralık 2017 - 15:05

Vali Fahri Meral, Vali Hakkı Teke Hoşgörü Ormanı’nda ağaçlandırma yapan Bifa Bisküvi Anonim Şirketi çalışanlarıyla birlikte ağaç dikti.
İlimizin sahip olduğu doğal zenginliklerin korunması ve ağaçlandırma çalışmalarına destek vermek üzere, Vali Hakkı Teke Hoşgörü Ormanı’nda fidan diken Bifa Bisküvi Anonim Şirketi çalışanlarını ormanda ziyaret ederek birlikte ağaç diken Vali Meral,  onlarla bir süre sohbet edip, ağaçlandırma konusunda destek veren Bifa Bisküvi A.Ş’ye teşekkür etti.
İlimizde ağaç dikme çalışmalarına katılmak, çevrenin korunması konusunda sorumluluk üstlenmek, her şeyden önce bir vatandaşlık görevi olduğunu belirten Vali Meral, “Bu bilinci geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza da aşılamalıyız” dedi.
Vali Meral, ilimizin ağaçlandırma çalışmaları konusunda destek veren herkese gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek, kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşlarımızı ağaçlandırma kampanyalarına katılmaya, var olan orman varlığımızı korumada daha gayretli olmaya davet etti.
Haber: Mehmet İSSİ

Bu haber 2723 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'Lİ BAŞKAN ADAY EGE:
CHP'Lİ BAŞKAN ADAY EGE: "SÖYLEMLERLE, RESİMLERLE DEĞİL ÇÖZÜM...
KARAMAN’DA KÖK HÜCRE AİLE PROJESİ SEMİNERİ YAPILDI
KARAMAN’DA KÖK HÜCRE AİLE PROJESİ SEMİNERİ YAPILDI