Reklam
Reklam

Vali Işık Semt Pazarında Denetimlerde Bulundu

Vali Işık Semt Pazarında Denetimlerde Bulundu

Vali Işık Semt Pazarında Denetimlerde Bulundu
Editor: Murat Özünal
22 Ekim 2020 - 18:17
Reklam

Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, Perşembe günü kurulan semt pazarında inceleme ve denetimlerde bulundu.

Ziyaret ettiği semt pazarında inceleme ve denetlemelerde bulunan Vali Işık,  koronavirüs tedbirleri kapsamında pazar girişinde yürütülen uygulamaları bir süre yerinde takip ederek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 

İnceleme ve denetimler sırasından vatandaş ve esnaflarla bir süre sohbet eden Vali Mehmet Alpaslan Işık, salgının önüne geçilmesinin en önemli şartının maske, fiziki mesafenin korunması, temizlik ve siperlik kullanımına titizlikle riayet edilmesi ile mümkün olabileceğini söyledi. Vali Işık, koronavirüs denilen sinsi düşmanı yenebilmek için toplumun her kesimine önemli görevler düştüğünü belirterek toplumumuzun alınan tedbirlere ve kurallara titizlikle uymaları ve bu konuda gösterecekleri sağduyulu yaklaşımı ile birlikte virüsün yenileceğini ifade etti.

Vatandaş ve esnaflarda denetimler konusundaki yaklaşımı ve gösterdiği hassasiyet nedeniyle Vali Mehmet Alpaslan Işık’a teşekkür etti. 

Ziyaret ve incelemelerin ardından Vali Işık, Pazar yeri esnafı ve vatandaşlara hayırlı ve bereketli bol kazançlar temennisinde bulundu.

Bu haber 1266 defa okunmuştur.