Reklam
Reklam

Tarım ve Orman İl Müdürü Yusuf Şahinbaş Görevine Başladı

Tarım ve Orman İl Müdürü Yusuf Şahinbaş Görevine Başladı

Tarım ve Orman İl Müdürü Yusuf Şahinbaş Görevine Başladı
Editor: Murat Özünal
23 Mayıs 2020 - 02:05

Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta iken, Bakanlıkça Karaman İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüze İl Müdürü olarak görevlendirilen Yusuf Şahinbaş görevine başladı. 

Karaman İl Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya ve yeni İl Müdürü Yusuf Şahinbaş arasında yapılan görev devir tesliminde; İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya İl Müdürü Şahinbaş’a  hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi. 

İl Müdürü Yusuf Şahinbaş ise İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya’ya bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Karaman tarımını ve çiftçisini daha ileri noktalara taşımak için hep birlikte özveri ile çalışacaklarını ifade etti.

1968 Çorum-İskilip doğumlu olan İl Müdürü Şahinbaş; 1986 yılında Tarım ve Orman Bakanlığımız Amasya-Taşova İlçe Tarım Müdürlüğünde göreve başlamıştır. Daha sonra Çorum Tarım İl Müdürlüğü ve  Konya Tarım İl Müdürlüğünde görev yapan Şahinbaş, 1997-2014 tarihleri arasında Çorum Tarım İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak, 2014-2020 yılları arasında ise İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 


Bu haber 660 defa okunmuştur.