Reklam
Reklam

Sözleşmeli Personeller Göreve Başladı

Sözleşmeli Personeller Göreve Başladı

Sözleşmeli Personeller Göreve Başladı
Editor: Murat Özünal
03 Temmuz 2020 - 17:43

Tarım ve Orman Bakanlığınca Karaman Tarım ve Orman İl Müdürlüğe emrine ataması yapılan sözleşmeli personeller göreve başladı

2020/7 KPSS (Kamu Personel Seçme Sınavı) sonuçlarına göre ÖSYM tarafından yerleştirmeleri yapılan ve Karaman Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü tercih eden 6 Veteriner Hekim, 2 Gıda Mühendisi olmak üzere 8 personel sözleşmelerini imzalayarak göreve başladı. 

1 Veteriner Hekim ve 1 Gıda Mühendisi Ermenek İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde, 3 Veteriner Hekim Ayrancı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde, 1 Veteriner Hekim Başyayla İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde, 1 Veteriner Hekim Kazımkarabekir İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde ve 1 Gıda Mühendisi İl Müdürlüğünde görevlendirildi.

İl Tarım ve Orman Müdürü Yusuf Şahinbaş ve yeni atamaları yapılan personeller sözleşmeleri karşılıklı olarak imzalayarak Devlet Memurluğuna ilk adımı da atmış oldular. İl Müdürümüz Yusuf Şahinbaş; "Görevinize başlarken sizden en çok beklediğimiz yaptığınız işe sadık, çalışkan ve başarılı olmanızdır. Hepinize başarılar, hayırlı ve güzel mesailer diliyorum" dedi.

Bu haber 1430 defa okunmuştur.