Reklam
Reklam

Şevket Varol'dan Başkan Çebi'ye tebrik

Karaman Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şevket Varol, yeni seçilen başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Şevket Varol'dan Başkan Çebi'ye tebrik

Karaman Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şevket Varol, yeni seçilen başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Şevket Varol'dan Başkan Çebi'ye tebrik
Editor: Necati Ermiş
21 Ekim 2019 - 10:18

Karaman Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şevket Varol konuyla ilgili yapılan açıklamada, "20 Ekim Pazar günü Akatlar Spor Kompleksinde gerçekleşen Beşiktaş'ımızın olağanüstü seçimli genel kuruluna Karaman Kartalları S.K. Başkanımız Halil Alkan ile birlikte Karaman'ımızı temsilen katıldık ve kongre üyesi olarak oylarımızı kullandık. Türk futbolunda ekonomik sıkıntısı olmayan takımımız neredeyse kalmadı. Beşiktaş'ımız da zor günlerden geçmekte, eski Başkanımız Fikret Orman'ın görevini bırakacağını açıklamasıyla kulübümüz seçim sürecine girdi. Üç tane Beşiktaş sevdalısı büyüğümüz ellerini taşın altına koymak için aday oldular. Beşiktaş genel kurul üyelerinin büyük destekleriyle Sn. Ahmet Nur Çebi camiamızın yeni başkanı seçildi. Başkanımıza ve yönetim kurulumuza başarılar diliyoruz. Diğer adaylarımız Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay'a da camiamızın bu zor günlerinde aday olup,yarıştıkları için teşekkür ediyoruz. Kongre sürecinde vurup, kırmadan bütün adaylarımız Beşiktaş ismine yakışır şekilde yarıştılar, kongre bitti artık gün birlik olma günüdür. Beşiktaş camiası, milyonlarca taraftarı kenetlenip, yek vücut olarak Beşiktaş için çalışıp bu zor günlerinde üstesinden hep birlikte geleceğiz. Kongre de birlik ve beraberlik görüntülerine çok rastladık, adaylar tanıtılırken hepsi eşit şekilde alkış aldılar bunlar camiamızın ne kadar güçlü ve beraber olduğunu göstermekte. Beşiktaş kongreden dünden daha güçlü şekilde çıkmıştır. Karaman Beşiktaşlılar Derneği, Karaman Beşiktaş Futbol Okulu ve Karaman Kartalları S.K. olarak bizlerde Karaman'da çok çalışıp, Beşiktaş'ımızı temsil etmeye devam edeceğiz. Başkanımız Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyelerimizle uyumlu şekilde, kendilerine her daim destek olarak çalışıp, Beşiktaş gibi Cumhuriyet'ten eski bir kulübümüzü gelecek nesillere en iyi şekilde taşıyacağız. Beşiktaş'ımıza ve Türk sporumuza hayırlı olsun." denildi. 


                   Bu haber 718 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum