Reklam
Reklam

OSB’de Yerinde Aşılama Çalışmaları Başladı

OSB’de Yerinde Aşılama Çalışmaları Başladı

OSB’de Yerinde Aşılama Çalışmaları Başladı
Editor: Murat Özünal
16 Haziran 2021 - 20:54

Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık,  Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek Sağlık Bakanlığı tarafından Organize Sanayi Bölgesi çalışanlarına yönelik başlatılan yerinde aşı uygulama çalışmalarına katıldı.

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Organize Sanayi Bölgesinde süt ve süt ürünlerine yönelik faaliyet gösteren AK Gıda San. ve Tic. A.Ş’ nin çalışanlarına yönelik başlatılan yerinde aşı uygulama çalışmalarına katılan Vali Işık, aşı olmak için bekleyen firma çalışanlarıyla bir süre sohbet ederek İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun ve yetkililerden aşılama çalışmaları hakkında bilgiler aldı. 

Firma çalışanlarının mevcut çalışma koşulları nedeniyle yerinde gerçekleştirilen aşı uygulaması ile bölgede faaliyet gösteren firmalarda istihdam edilen çalışanların aşılanması amaçlanıyor. 

Yerinde aşı uygulamasının başlatıldığı AK Gıda A.Ş.’ye gerçekleştirdiği ziyarette İşletme Müdürü Melih Şahiner’den işletmenin faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali Işık daha sonra Anı Bisküvi A.Ş.’yi ziyaret etti.

Vali Işık’ın yerinde aşı uygulaması çalışmalarına İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Boynukalın, Anı Bisküvi Yönetim Kurulu Üyesi Nazım Boynukalın, OSB Müdürü Yasin Ünüvar ve AK Gıda A.Ş. Müdürü Melih Şahiner katıldı.

Bu haber 610 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum