Reklam
  • Reklam
OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDULAR

OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDULAR

15 Mayıs 2018 - 15:24
Reklam

MEB İç Denetim Birimi Başkanlığı İç Denetçisi Emin Kayalı, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu beraberliğinde okulları ziyaret ederek öğretmen ve okul yöneticileriyle bir araya geldi.

İlk olarak İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu makamında ziyaret eden İç Denetim Birimi Başkanlığı İç Denetçisi Emin Kayalı, İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’ndan ilimiz eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Daha sonra Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde aday öğretmen ve okul yöneticileriyle bir araya gelen İç Denetçi Emin Kayalı, burada öğretmenlerle bilgi paylaşımında bulundu. Ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Lütfi Elvan Fen Lisesi, Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Larende Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunan Kayalı, öğretmenlerle ve okul yöneticileriyle bir araya geldi.

Öğretmenlerin ve okul idarecilerinin genel görüş, istek ve önerilerini dinleyen İç Denetçi Emin Kayalı eğitim öğretim kalitesinin daha da artırılması için yapılan çalışmalar, yenilikler ve alınan tedbirlerden bahsetti.

Bu haber 1137 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARAMAN’DA TIR İLE OTOBÜS ÇARPIŞTI: 5 YARALI
KARAMAN’DA TIR İLE OTOBÜS ÇARPIŞTI: 5 YARALI
BAŞPINAR TARIM SEMPOZYUMUNDA TÜRKİYE’DEKİ KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİNİ TEMSİL ETTİ
BAŞPINAR TARIM SEMPOZYUMUNDA TÜRKİYE’DEKİ KIRMIZI ET...