Reklam
Reklam

Öğrenciler Anne Sevgilerini Anlattı

Abdurrahim Karakoç İlkokulu 3-G sınıfı öğrencileri İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt’u ziyaret etti

Öğrenciler Anne Sevgilerini Anlattı

Abdurrahim Karakoç İlkokulu 3-G sınıfı öğrencileri İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt’u ziyaret etti

Öğrenciler Anne Sevgilerini Anlattı
Editor: Murat Özünal
14 Mayıs 2019 - 14:26

Anneler günü münasebetiyle Abdurrahim Karakoç İlkokulu 3-G sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan ve sosyal medyada binlerce beğeni alıp paylaşılan “Anneler Günü Klibinin” kahramanları Okul Müdürü Erdal Demir ve Sınıf Öğretmeni Fadime Özdemir eşliğinde İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt’u ziyaret ettiler. 

Abdurrahim Karakoç İlkokulu Müdürü Erdal Demir ziyaret sırasında öğrencilerin hazırlamış oldukları “Anneler Günü Klibi” hakkında İl Müdürü Abdurrahman Kurt’a bilgiler verdi.

Bu klipte öğrencilerin annelerine sevgi mesajlarını en güzel bir şekilde ifade ettiklerini belirten Erdal Demir, “Öğrencilerimizin anneleri klibi izlenirken öğrencilerin sevgi mesajları karşısında duygusal anlar yaşadı. Bu anlamlı etkinliği düzenleyen sınıf öğretmenimiz Fadime Özdemir’e teşekkür ediyorum ” dedi.

İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt, öğrencilerin kendisini ziyaretlerinden dolayı son derece mutlu olduğunu ifade etti. Abdurrahman Kurt, “Öğretmenimizin rehberliğinde hazırlamış olduğu bu örnek proje bizim için çok değerli. Öğrencilerimize öğretimin yanında eğitim sürecinde mutlaka verilmesi gerekli olan ve bizi biz yapan o güzel değerlerinde tamamlayıcı unsur olarak kazandırmamız gerekir. Cennet annelerin ayaklarının altındadır diyen bir dinin mensupları olarak öğrencilerimize anne sevgisi anlatması için hazırladığınız bu etkinlikten dolayı sizleri teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 Ziyaret, İl Müdürü Abdurrahman Kurt’un öğrencilerle sohbet etmesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi. 

Bu haber 542 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum