Reklam
Reklam

Muhtarlarla tanışma toplantıları devam ediyor

Muhtarlarla tanışma toplantıları devam ediyor

Muhtarlarla tanışma toplantıları devam ediyor
Editor: Murat Özünal
10 Ağustos 2020 - 09:51

Karaman İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Evren Çakır, Pandemi süreci nedeni ile toplantılara ara vermek zorunda kaldığı Muhtarlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

İl Özel İdaresinde düzenlenen üçüncü toplantıya katılan 10 adet köy muhtarı ile birebir görüşerek köylerin sorun ve taleplerini değerlendiren Çakır, Pandemi süreci nedeniyle ara verdiğimiz Muhtarlarımız ile birebir görüşmelerimizin gruplar halinde devam edeceğini, vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak ve köylerimizin standartlarını yükseltmek İdaremizin en önem verdiği konu olduğu için bu noktada Muhtarlarımız ile güçlü ilişkilerin çok önem arz ettiğini vurgulayarak; düzenlenen bu üçüncü toplantıda bir araya geldiği Muhtarlarımıza katılımlarından ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve pandemi ile mücadele sürecinde de İl Özel İdaresi olarak her zaman desteğe hazır olduklarını belirtti.

Toplantıya katılan Muhtarlar da toplantıdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler, Çakır'a teşekkür ederek görevinde kolaylık ve başarılar dileyerek İdareden ayrıldılar.

Bu haber 648 defa okunmuştur.