Reklam
Reklam

Milletvekili Eser'in 15 Temmuz mesajı

Milletvekili Eser'in 15 Temmuz mesajı

Milletvekili Eser'in 15 Temmuz mesajı
Editor: Murat Özünal
15 Temmuz 2020 - 09:54

AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, yayınladığı mesajında, "15 Temmuz 2016'dan sonra tüm dünyanın anladığı ancak içimizde bazılarının henüz anlamak istemediği bir şeyi bugünün anısına belirtmek isterim:Türk Milletine hâlâ Milli Mücadele ruhu hükmetmektedir ve Türk Milleti kendi halinde yaşayan bir millet olmaktan vazgeçmiştir; Gözünü diktiği yer kendi tarihidir!

15 Temmuz gecesiyle Türk Milleti, kendisine çizilen hudutları aşan bir ufkun sahibi olduğunu göstermiştir. Bugün Türkiye’ye had-hudut bildirenler, Türkiye’nin kendisine çizilen haddi aşmasından rahatsızlar. Türkün haddi, imanıyla belirlenmiş dairedir. İmanımız, nefesimiz, gücümüz ve ilmimiz daim olsun.

15 Temmuz gecesindeki aziz mücadelenin nezdinde; canından, ailesinden, evlatlarından vazgeçerek bu toprakları vatan kılmamızı ve vatan tutmamızı sağlayan tarihimizdeki bütün şehit ve gazilerimize Yüce Allah’tan rahmet ve mağfiret diliyorum. Allah (c.c.) bizi dünyada da ahirette de onlara yakın olanlardan eylesin." dedi. 

Bu haber 2146 defa okunmuştur.