Reklam
Reklam

MHP Lideri Bahçeli Ayrancı İlçesini ziyaret etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ayrancı İlçesi’ni ziyaret etti

MHP Lideri Bahçeli Ayrancı İlçesini ziyaret etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ayrancı İlçesi’ni ziyaret etti

MHP Lideri Bahçeli Ayrancı İlçesini ziyaret etti
Editor: Murat Özünal
21 Temmuz 2019 - 17:26

Bahçeli Ayrancı İlçe Belediyesi'ni ziyaret ederek seçimi kazanan İlçe Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı'yı tebrik etti. 

Ardından Bahçeli Belediye önünde bekleyen kalabalığa hitap etti.

Bahçeli, “Geçmiş dönemlerde olduğu gibi ve gelenek haline getirdiğimiz mahalli idareler seçim sonrasında kazanılmış olan belediyeleri yerinde ziyaret etmek, tercihlerini MHP’li belediyelere kullanan değerli dava arkadaşlarımız ve vatandaşlarımıza teşekkür etmek belediye başkanımızı tebrik etmek ve teşkilatlarımızın üstün gayretlerini takdir etmek amacıyla belediye ziyaretlerimizi bugün Karaman’da gerçekleştirmiş olduk. Bu arada üçüncü dönem görevi tekrar üstlenmiş olan değerli belediye başkanımız Yüksel Büyükkarcı’nın değerli hizmetlerinin devamı konusunda da biz Sayın Yüksel Beyin kefiliyiz ve her konuda yanındayız” dedi.

Bir vatandaşın "Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Obrukçu meselesini hallet" demesi üzerine Bahçeli, "Obrukçu'nun bizimle alakası kalmamıştır. Davasından olanla beraberiz. Ayrılanlarla işimiz gücümüz yok" ifadelerini kullandı.

Bahçeli konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Belediye Başkanımızın geçmiş dönemden bugüne birde üçüncü dönemde hazırlamış olduğu programlarla Ayrancı’nın gelişeceğine ve modern bir şehir haline dönüşeceğine inancımız tamdır. Bugün için beklentilerinize cevap verebilmek burada istihdam ve katma değer yaratabilecek yatırımlara öncülük yapmak ve burada yaşayan vatandaşlarımızın huzur ve refahını artırmak maksadı ile ortaya koymuş olduğu programların önemli bir bölümünde başarı sağlamıştır. Bundan sonra da bu başarının devam edeceğine inanıyoruz.”

Konuşmaların ardından Bahçeli, ilçeye kazandırılan eserlerin toplu açılışlarını gerçekleştirdi. 


Bu haber 1572 defa okunmuştur.