Reklam
Reklam

Köylerdeki yol çalışmalar yerinde incelendi

Köylerdeki yol çalışmalar yerinde incelendi

Köylerdeki yol çalışmalar yerinde incelendi
Editor: Murat Özünal
22 Temmuz 2020 - 09:39

Karaman’da Osmaniye-Burunoba-Ekinözü hattındaki yol çalışmaları yerinde incelendi.

Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren Çakır, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Yener Terlemez, İl Genel Meclisi Üyeleri Hakkı Karaduman ve Mustafa Yangöz ile Yol ve Ulaşım Müdürü Umut Kocabaş İl Özel İdaresi tarafından yol çalışmaları devam eden Osmaniye-Burunoba-Ekinözü hattında incelemelerde bulundular.

İlimiz Merkez Burunoba Köyü ile Konya Karapınar Çiğil Yolu arasındaki ve İlimiz Merkez Ekinözü Köyümüzdeki köy içi asfalt sathi kaplama yapılması planlanan yollarda incelemelerde bulunan yetkililer, KÖYDES kapsamında ihalesi yapılan Osmaniye-Hamidiye-Göztepe grup yolunda devam eden yol alt temel çalışmalarını da yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldılar.

ÇAKIR BOZTANÖZÜ YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

2020 Yılı Asfalt sezonunda yapımı devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Karaman İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren Çakır, Yol ve Ulaşım Müdürü Umut Kocabaş ile birlikte Merkeze bağlı Bostanözü Köyünde asfalt yapımına başlanan yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Asfalt serimi yapan Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ekiplerinden de çalışmalar ile ilgili bilgi alan Çakır, çalışmaların aksamadan devam etmesi için özveri ile çalışan ekiplere başarı ve kolaylıklar diledi.

Bu haber 1008 defa okunmuştur.