Reklam
Reklam

KILBASANDA DA ÇALIŞMALAR TAMAMLANIYOR

KILBASANDA DA ÇALIŞMALAR TAMAMLANIYOR

KILBASANDA DA ÇALIŞMALAR TAMAMLANIYOR
Editor: Uyanış Haber Merkezi
13 Eylül 2018 - 15:43

Karaman İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü tarafından devam eden asfalt çalışmaları birer birer tamamlanmaya devam ediyor.

Çalışmaları yakından takip eden İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener Terlemez, Kılbasan köyünde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışan ekipleri ziyaret etti. Kapar ve Terlemez’e; İl Genel Meclisi Üyeleri Osman AYDIN ve Mehmet Yakarşimşek ile Yol ve Ulaşım Müdür V. Hüseyin Alparslan eşlik etti.

2018 programı doğrultusunda devam eden çalışmaların üç koldan sürdürüldüğünü dile getiren yetkililer: “Kılbasan Köyümüzde 1. Kat asfalt ve sıkıştırma işi tamamlanmak üzere. Yıllardır sorunlu olan yollarımızbirer birer çözüme kavuşuyor. Gece gündüz özveriyle çalışan Yol ve Ulaşım Şube Müdürümüz ve ekibine bizler de teşekkür ediyor, görevlerinde kolaylıklar diliyoruz.

Ayrıca İlçelerimizde yürüttüğümüz yol yapım ve asfalt çalışmalarında kullandığımız ‘asfalt robotu ve trançher’ desteği için Belediye Başkanımız Sn. Ertuğrul Çalışkan’a da teşekkür ediyoruz” dediler.

Bu haber 525 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum