Reklam
Reklam

Kazımkarabekir'de kongre heyecanı

Kazımkarabekir'de kongre heyecanı

Kazımkarabekir'de kongre heyecanı
Editor: Necati Ermiş
05 Mart 2020 - 09:13

Ak Parti KazımKarabekir İlçe Başkanı Yusuf Çetin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ak Parti siyasi hayatına başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren aziz milletimize vadettiği demokratikleşme, refah, kalkınma, lider ülke olma, büyük medeniyetimizi geleceğe taşıma yolunda başarılı bir şekilde hizmet yürüyüşüne devam ediyor. Ak Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bu büyük davaya inanmış kadrolarıyla birlikte kimsenin hayal bile edemediği atılımlar gerçekleştirilmiştir.

Ak Partimizde kongreler yenilenmektir, tazelenmektir, gücümüze güç katmaktır. Kongrelerimiz her zaman; çok güçlü ve geniş katılımlı olmuştur. Partimize halkımızın teveccühü ve güveni artarak devam etmektedir. 8 Mart Pazar Günü saat 13:00'da KazımKarabekir İlçe Kongremizi inşallah gerçekleştireceğiz. Bu heyecana, bu coşkuya, bu büyük demokrasi şölenimize tüm KazımKarabekir’li hemşerilerimizi davet ediyoruz.

Yüce Mevlam tüm şehitlerimize Rahmet, Gazi'lerimize şifa versin. Her türlü mücadeleyi yapan Kahraman Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun, muzaffer kılsın." ifadelerine yer verdi. 


Bu haber 473 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum