Reklam
  • Reklam
KAZIMKARABEKİR’DE “GÜZEL EVİM TEMİZLİK PROJESİ” DEVAM...

KAZIMKARABEKİR’DE “GÜZEL EVİM TEMİZLİK PROJESİ” DEVAM EDİYOR

12 Temmuz 2018 - 15:27
Reklam

İlimiz Kazımkarabekir  İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından hazırlanan ‘Güzel Evim Temizlik Projesi’ kapsamında, evlerinin temizliği konusunda yardıma ihtiyaç duyan yaşlı, engelli ve kimsesiz olup gündelik işlerini idame ettirebilecek durumda olmayan  vatandaşların hanelerinin temizliği vakıf tarafından yapılmaya başlandı.

Belirlenen hanelerde oturan vatandaşların daha sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmeleri için ihtiyaç sahiplerinin 15 günde bir evlerinin temizliğinin yapılması hedefleniyor.

Kazımkarabekir İlçe Kaymakamı Ramazan Polat  hayata geçirilen projenin içinde kendisinin de yer aldığından dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek “İhtiyaç sahibi, yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza devlet olarak her alanda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Evde Temizlik Hizmetimiz de bunlardan biri. Onların mutlu olduğunu görmek, ihtiyaçlarını gidermek bizleri de mutlu ediyor. Bu hizmetlerimizi vatandaşlarımıza sunmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Bu haber 2512 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hasibe Koçak
    6 ay önce
    Tebrik ederim.Kımin aklıma gelip de onay***dığı için inşallah gerçekten ihtiyaç sahibi o***ların işi görülür .Sağlıklı çocukları olupda bu durumu kul***an olmaz.Umarım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARAMAN’DA TIR İLE OTOBÜS ÇARPIŞTI: 5 YARALI
KARAMAN’DA TIR İLE OTOBÜS ÇARPIŞTI: 5 YARALI
BAŞPINAR TARIM SEMPOZYUMUNDA TÜRKİYE’DEKİ KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİNİ TEMSİL ETTİ
BAŞPINAR TARIM SEMPOZYUMUNDA TÜRKİYE’DEKİ KIRMIZI ET...