Reklam
Reklam

Karaman Ticaret Borsasından ihtiyaç sahiplerine yardım

Karaman Ticaret Borsasından ihtiyaç sahiplerine yardım

Karaman Ticaret Borsasından ihtiyaç sahiplerine yardım
Editor: Murat Özünal
14 Nisan 2021 - 10:08

Her yıl olduğu gibi bu yılda Borsamız kendi bütçesini de kullanarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin katkıları ile korona virüs tedbirleri kapsamında temel gıda maddeleri içeren 1000 adet gıda yardım paketi ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere hazırlandı.

Hazırlanan gıda yardım paketleri Karaman Ticaret Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş ve Meclis üyeleri tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Her yıl Ramazan ayında yapılan yardımlar ülkemizin içinde bulunduğu koşullar dikkate alınarak sayısı arttırıldı ve bu yıl Ramazan ayı beklenmeden ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmış oldu.

Çavaş yaptığı açıklamada; “Toplumları güçlü kılan en önemli unsur, o toplumun bireylerini aynı noktada buluşturan, aynı millete ait ortak duygular ve değerlerdir. 

Bizi bu ortak duyguda buluşturan; ahlaki ve manevi duyguların çok yoğun olarak yaşandığı içinde bulunduğumuz Ramazan Ayıdır. Ramazan ayı, birlik beraberlik ayıdır, yardımlaşma dayanışma ayıdır."

“İnsanlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesi için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımız bu konuda oldukça titiz davrandılar. Belirlenen ailelere onların istediği şekilde yardımlar ulaştırıldı. 

İhtiyaç sahibi ailelerimizin emanetlerinin yerine ulaşmasında başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 1076 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum