Reklam
Reklam

Karaman OSB Müdürlüğünden sağlık çalışanlarına destek

Karaman OSB Müdürlüğünden sağlık çalışanlarına destek

Karaman OSB Müdürlüğünden sağlık çalışanlarına destek
Editor: Murat Özünal
28 Ekim 2020 - 15:34
Reklam

Karaman Organize Sanayi Müdürlüğü tarafından sağlık çalışanlarına destek amacıyla bir kamyon dolusu hediye paketi dağıtıldı. 

Karaman OSB'de üretilen bisküvi, kek, çikolata gibi ürünlerin içinde bulunduğu hediye paketleri hastane bahçesinde OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Boynukalın tarafından Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Ahmet Yılmaz'a teslim edildi. 

Boynukalın, sağlık çalışanlarının özellikle pandemi sürecinde büyük özveriyle çalıştıklarını belirterek, herkesin bir birine selam bile vermeye korktuğu bu dönemde sağlık çalışanlarının hastaları sağlığına kavuşturmak için gece gündüz çalıştığını aktardı. 

Boynukalın, "Biz tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Onların hizmetinin değeri parayla pulla ölçülemez. Bu yüzden onlara yanlarında olduğunu hissettirmek istedik. Sağlık çalışanları olarak ilimizde üretilen ürünlerden oluşan bir hediye paketi hazırladık. İnşallah ülkemiz bu pandemi sürecini en kısa zamanda atlatır. Bu süreçte sağlık çalışanları evlerine gidemiyor. Ailelerinden, çocuklarından ayrılar. Bir çoğu bu süreçte hastalanıp hayatlarını kaybetti. Zorlu tedavi süreçlerinden geçtiler. ben buradan hayatını kaybeden sağlık çalışanlarını saygıyla anıyorum. Çalışanlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

Bu haber 826 defa okunmuştur.