Reklam
Reklam

Karaman Millet Bahçesindeki Çalışmaları İncelediler

Karaman Millet Bahçesindeki Çalışmaları İncelediler

Karaman Millet Bahçesindeki Çalışmaları İncelediler
Editor: Murat Özünal
05 Mart 2021 - 20:15

AK Parti Karaman Teşkilatı, üç ayrı odayı ziyaret ederek, yapımı devam Karaman Millet Bahçesindeki çalışmaları inceledi.

Ziyaretlere, AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, geçmiş dönem İl Başkanı Nazmi Ünlü, Merkez İlçe Başkanı Av.Murat Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar, Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Bilgin ve Erdal Yılmaz, İl Yönetim Üyeleri Musa Büyükyarma ve Serkan Altun katıldı. 

AK Parti Grubu, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M .Gökhan Alkan, Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. 

İlimize ve iş insanımıza çok önemli değerler kazandırdığına inandıklarını  bundan sonra da kazandırmaya devam edeceğini dile getiren AK Parti grubu, "Karaman Ticaret Odası bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarıyla kentin ticari hayatına liderlik etmeye devam edecektir" dediler. 

Ziyaretlerine Ziraat Odası ile devam eden AK Parti Grubu Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram ve yönetim kurulu üyeleri ile çiftçilerimize yapılan destekler hakkında görüştüler. 

AK Parti Grubu, AK Partinin her zaman üreten çiftçinin yanında olduğunu ve hükümetimizin de verdiği teşvik ve yatırım yardımlarıyla bunu gösterdiğini dile getirdiler.

Ardından Ticaret Borsasını ziyaret ederek Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş, Meclis Başkanı Cafer Binici ve yönetim kurulu üyeleri ile istişarelerde bulundular. 

Karaman ilimizde ‘Hububat Destekleme Ödemesi’  kapsamında yapılan ödemeler hakkında görüşme yapıldı. 

Bu zorlu süreçte yapılan bu destekten dolayı teşekkür eden yönetim kurulu başkanı ve üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür eden AK Parti yöneticileri programa devam etti.

AK Parti Grubu son olarak Karaman Millet Bahçesinde devam eden çalışmaları inceledi. 

AK Parti Grubu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yürüttüğü Millet Bahçesi şantiye alanına giderek yerinde incelemede bulundular. Başkan Çağlayan, Millet Bahçesinin yapım aşamasına gelmesinde başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a AK Parti Karaman Milletvekillerine, özellikle Belediye Meclisindeki Millet Bahçesi hakkındaki karar alınmasında büyük emeği geçen AK Parti Belediye Meclis üyelerine, Çevre Şehircilik İl Müdürü Türkmen Hacıhaliloğlu ve personeli ile emeği geçen herkese çok teşekkür ederek programı sonlandırdı.

Bu haber 1194 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum