Reklam
Reklam

Karaman Kent Konseyi ve Başkan Zorlu'dan Rektör Ak'a ziyaret

Karaman Kent Konseyi ve Başkan Zorlu'dan Rektör Ak'a ziyaret

Karaman Kent Konseyi ve Başkan Zorlu'dan Rektör Ak'a ziyaret
Editor: Murat Özünal
03 Mart 2021 - 15:49

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Karaman Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Gerçek ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Gerçek’in yanı sıra Kent Vizyonu ve Estetiği Meclis Başkanı Hasan Özünal, Kent Konseyi Kültür ve Sanat Meclis Başkanı Özlem Koçak ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi İlknur Harani'nin de yer aldığı ziyarette Karaman Kent Konseyi'nin faaliyetleri ve üniversitenin toplumsal projeleri üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret, Başkan Gerçek ve beraberindeki heyetin Rektör Namık Ak'a hayırlı olsun dileklerini iletmeleri ve hediye takdimlerinin ardından sona erdi.

BELEDİYE BAŞKANI ZORLU’DAN REKTÖR NAMIK AK’A ZİYARET

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu’yu makamında kabul etti. 

Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu ziyaretinde Rektör Namık Ak’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar diledi. 

Rektör Namık Ak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Zorlu ile Ermenek’te yapılan çalışmalar üzerine bir süre sohbet etti. 

Ziyaret, iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi. 

Bu haber 347 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum