Reklam
Reklam

Karaman Gelecek Partisi: “Esnaf mağdur bırakılmamalıdır”

Karaman Gelecek Partisi: “Esnaf mağdur bırakılmamalıdır”

Karaman Gelecek Partisi: “Esnaf mağdur bırakılmamalıdır”
Editor: Murat Özünal
14 Nisan 2021 - 10:13

Karaman Gelecek Partisi İl Başkanlığı, kısıtlamalarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

İl Başkanlığından yapılan açıklamada, “Sağlık bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın açıkladığı son veriler gerçekten durumun ciddiyetini gösteriyor. Yaklaşık 1 yılı geçen pandemi ile mücadelede artık çok kritik bir yerdeyiz.

Bu mücadele artık ülke olarak milli bir mücadelemizdir. Bu süreçte yapılan doğrular yanlışlar bir kenara bırakıp artık hep birlikte topyekün virüs ile mücadele etmek zorundayız. Bizler halkımızın sağlığının söz konusu olduğu ve tüm toplumu etkileyen bir salgın üzerinden siyaset yapmıyoruz. Artık hükümetten beklentimiz şeffaf olunması bilim kurulunun tam yetki ile bu süreci yönetmesine müsaade edilmesidir.

1 aylık ramazan-ı şerif fırsat olarak görülüp tam kapanmaya geçilmeli bu süreçte esnaf mağdur bırakılmamalıdır. Artık gündem değiştirme çabalarını bir kenara bırakıp iktidarı muhalefete tüm Türkiye bu salgını yenmeliyiz. Zaman doğruları konuşma zamanıdır dediğimiz gibi birlik beraberlik ile bu mücadeleyi başlatalım ve bu hastalığı yenelim. Libya’ya aşı göndermek gibi komik gündemler yaratıp halkımızın umutlarını beklentilerini kırmayalım” dedi. 

Bu haber 633 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum