Reklam
Reklam

Karaman’da Amatör Ligler Başlıyor

Kulüpler toplantıya davet edildi

Karaman’da Amatör Ligler Başlıyor

Kulüpler toplantıya davet edildi

Karaman’da Amatör Ligler Başlıyor
Editor: Murat Özünal
01 Eylül 2019 - 11:59

2019-2020 Sezonunda Amatör Liglere katılacak takımlar için planlama toplantısı 3 Eylül 2019 Salı günü Karaman ASKF Binasında yapılacak. 

Karaman Amatör Ligi ve Alt Liglere katılacak olan kulüplere çağrıda bulunan TFF Karaman İl Temsilcisi Ferhat Koç, yaptığı açıklama ile Kulüpleri toplantıya davet etti. 

Bu yıl Karaman Amatör Liglerde kulüp sayısının artacağı öngörülüyor. 

TFF Karaman İl Temsilcisi Ferhat Koç, yaptığı açıklamada, “2019-2020 Futbol Sezonuna bu yıl biraz erken başlamayı düşünüyoruz. Liglerin planlaması, başlama tarihlerinin belirlenmesi, Kulüplerin bilgilendirilmesi ve Tertip Komitelerinin oluşturulması için ASKF Başkanlığımız ile bir toplantı tertip ettik.

Karaman Amatör Ligimizin kalitesini artırmak ve bir üst lige daha fazla takım yollamak adına çalışmalarımız devam ediyor. Bilhassa gelişim liglerimiz olan U15 - U14 - U13 kategorilerine çok önem veriyoruz. Karaman’da futbolun gelişmesi adına bu liglerimize katılacak takım sayısını artırmamız gerekiyor.

3 Eylül Salı günü saat 20:00da İsmet Paşa Caddesinde bulunan ASKF İl Binamızda yapacağımız toplantıya 2019-2020 sezonunda Amatör Liglere katılacak bütün kulüplerimizi davet ediyoruz. Her Kulübümüzden Başkan ve Özellikle Lisans-evrak işleri ile ilgilenecek olan yönetici ile katılımını bekliyoruz. Amatör Liglere katılacak olan bütün kulüplerimize şimdiden başarılar diliyorum.” dedi. 

Bu haber 601 defa okunmuştur.