Reklam
Reklam

Karaman Belediyespor’da Başkan Ali Kamer oldu

Karaman Belediyespor’da Başkan Ali Kamer oldu

Karaman Belediyespor’da Başkan Ali Kamer oldu
Editor: Murat Özünal
07 Şubat 2020 - 09:53

*Başkan Kamer; “Güzel bir yönetim oluşturuldu ve Kulüp Başkanlığı görevi de bana tevdi edildi. Karamanımız için ve Karaman Belediyesporumuzun Şampiyonluk hedefi noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz ve inşallah el birliği ile hedefimize ulaşarak bize güvenenlerin güvenine layık olacağız”

*Başkan Kamer; “Karaman Belediyespor’un bundan önceki Başkanı Sayın Mustafa Karakaş’a hizmetlerinden dolayı ve destek veren başta Belediye Başkanımız Sayın Savaş Kalaycı ve katkı sunan tüm Karaman halkına teşekkür ederim” dedi.

Karaman Belediyespor’un 5 şubat’ta yaptığı Genel Kurulunun ardından 6 Şubat Perşembe günü akşam toplanan yeni yönetim kurulu görev bölümü yaptı.

Kulüp Başkanlığına Ali Kamer’in getirildiği toplantıda, diğer görev dağılımı da şöyle oldu;

Başkan Vekili: Mehmet Bayrakçı

Başkan Yardımcıları: Bayram Uysal, Fatih Tekin, Muharrem Yurtsever, Turan Uysal

Muhasip Fatih Evcen

Genel Sekreter: Süleyman Şentürkoğlu 

Sekreter: Ahmet Ümit Tuna 

Sekreter Yard: Cemal Öz

Basın Sözcüsü: Ahmet Küçükcicibıyık 

Altyapı Sorumlusu: Şenol Erkan - Ömer Çetin

 Diğer Branşlar Sorumlusu: Serdar Uyumaz 

Yurtdışı Sorumlusu: Musa Arslan

Reklam ve Halkla İlişkiler: Mahmut Büyükyağcı / Kemal Köse

Transfer Komitesi: Hasan Tahsin Selvi

Satınalma ve Destek Hizmetleri: Kazım Gücüyener

Toplantının sona ermesinin ardından Kulübe gelen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı da katılarak yeni yönetimi ve Kulüp Başkanlığına seçilen Ali Kamer’i tebrik ederek başarılar dileyerek yönetime desteklerinin devam edeceğini belirtti. 

Toplantıda konuşan yeni başkan Ali Kamer; “Kongre ile güzel bir yönetim oluşturuldu ve Kulüp Başkanlığı görevi de bana tevdi edildi. Karamanımız için ve Karaman Belediyesporumuzun Şampiyonluk hedefi noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz ve inşallah el birliği ile hedefimize ulaşarak bize güvenenlerin güvenine layık olacağız.

Ben burada işlerinin yoğunluğu nedeni ile aday olamayan Karaman Belediyespor’un önceki Başkanımız Sayın Mustafa Karakaş’a ve yeni yönetimde görev almayan eski yönetim Kurulu arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı ve destek veren başta Belediye Başkanımız Sayın Savaş Kalaycı ve ekibi ile Karamanoğlulları Taraftar grubumuza ve katkı sunan tüm Karaman halkına teşekkür ederim.

Bizler Yönetim Kurulu olarak bu görevi başarılı bir şekilde devam ettirmek için, Karaman’ın menfaatleri noktasında üzerimize düşeni yapmaya çalışacağız. Bu noktada bu takım tüm Karaman’ın takımıdır ve her Karamanlının da desteğini yanımızda görmek isteriz. Belediye Başkanımızın desteklerinin yanında, Bakanımız TBMM Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Lütfi Elvan, Valimiz Sayın Fahri Meral, Milletvekillerimiz, Sanayicilerimiz, İşadamlarımız ve STK’ların da yanımızda olacaklarına ve destek vereceklerine inanıyoruz.

Karaman’ın en önemli tanıtım aracı olan futbolda Karamanımızı en iyi şekilde temsil etmek ve Belediyespor Kulübümüzü 15 yıl aradan sonra yeniden 3. Lige çıkarmak hedefi için ne gerekiyorsa hep birlikte çalışacağız ve inanıyoruz ki sezon sonunda mutlu sona erişerek bu mutluluğu tüm Karaman halkı ile paylaşacağız.

Pazar günü İlimizdeki Ortaca Belediyespor maçımıza tüm Karaman halkını ve spor severleri takımımızı desteklemeye davet ediyoruz.” dedi.

Bu haber 991 defa okunmuştur.