Reklam
Reklam

İyi Parti Teşkilatından İl Jandarma Komutanlığına ziyaret

İyi Parti Teşkilatından İl Jandarma Komutanlığına ziyaret

İyi Parti Teşkilatından İl Jandarma Komutanlığına ziyaret
Editor: Murat Özünal
23 Temmuz 2020 - 14:40

İyi Parti Karaman İl ve İlçe Teşkilatı Karaman İl Jandarma Komutanlığına Taziye Ziyaretinde bulundu.

İyi Parti Karaman İl Başkanı İsmet İlmi Hatipoğlu, İyi Parti Karaman İlçe Başkanı Aydın Ünlüsoy ve beraberindeki heyet Karaman İl Jandarma Komutanı  İsmail Şahin’i makamında ziyaret ederek teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan İlimize bağlı Başyayla ilçesinin Bozyaka köyü nüfusuna kayıtlı Piyade Sözleşmeli Er Mustafa Ahmet Demir için taziye ziyaretinde bulundu.

Hatipoğlu, "Vatanı uğruna can veren şehitlerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyorum. Vatan toprağında rahat ve huzurlu bir şekilde yaşıyorsak bunu şehitlerimize borçluyuz, bizler bu bilinçle hareket eden bireyleriz, onlara ne kadar teşekkür ve dua etsek azdır. Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tekraren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum" dedi.

İyi Parti'nden Kurşun'a ziyaret

İyi Parti Karaman İl Başkanı İsmet İlmi Hatipoğlu, İlçe Başkanı Aydın Ünlüsoy ve beraberindeki Heyet Karaman İl Sağlık Müdürü Adnan Kurşun’u makamında ziyaret etti.

Hatipoğlu, "Son zamanlarda pandemi nedeniyle gündeme gelen aslında her zaman gündemde olması gereken toplum sağlığının önemi kuşkusuz tartışılamaz. Karaman’ımızda ki Korona hastalığındaki artış karşısında İl Sağlık Müdürlüğünün bilimsel yaklaşımlarla hareket etmesi aynı doğrultuda halkı bilinçlendirmesi son derece önemlidir" dedi. 

Pandemi ile mücadelede gereken tedbirleri alan ve fedakârlıklarını sürdüren sağlık çalışanlarına teşekkür eden Hatipoğlu bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diledi.

Bu haber 1212 defa okunmuştur.