Reklam
  • Reklam
İŞADAMINDAN REKTÖR AKGÜL’E ZİYARET

İŞADAMINDAN REKTÖR AKGÜL’E ZİYARET

ERMENEKLİ İŞADAMI HASAN KALAN'DAN REKTÖR AKGÜL’E ZİYARET

06 Aralık 2017 - 14:18

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Ermenekli İşadamı Hasan Kalan ve beraberindekileri makamında kabul etti.
Ermenek'te lise ve öğrenci yurtları inşa eden TBMM Üstün Hizmet ödülü sahibi Hasan Kalan, ziyarette Rektör Akgül'e eğitim-öğretim projelerinden ve yükseköğrenime ilişkin hedeflerinden söz etti. Hayırsever İşadamı Kalan, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin Ermenek'teki altyapı hizmetlerini tamamlaması noktasında elinden gelen yardımı yapma sözü vererek “Evlatlarımızın eğitim-öğretimlerini zorluk çekmeden kendi yörelerinde yapabilmesi en büyük temennimizdir.” dedi.
Rektör Akgül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Hasan Kalan'ın Ermenek'e yaptığı hizmetlerin pek çok gencin hayatına dokunan nitelikte örnek işler olduğunu belirtti. Eğitim-öğretime yapılan yatırımın nesiller boyu süren etkisi olduğunu söyleyen Rektör Akgül, “Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi olarak gençlerimizin ideallerini gerçekleştirebilmeleri ve en iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için üstlendiğimiz sorumluluğun bilincindeyiz ve bu konuda gereken her türlü adımı atmaya hazırız.” dedi.
Haber: Mustafa ÇETİN

Bu haber 1876 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VÜCUDUNUN ÇEŞİTLİ YERLERİNDE KESİK BULUNAN BİR KİŞİ CADDE ORTASINDA ÖLÜ BULUNDU
VÜCUDUNUN ÇEŞİTLİ YERLERİNDE KESİK BULUNAN BİR KİŞİ CADDE...
VÜCUDUNDA ÇEŞİTLİ KESİKLERLE YERDE YATARKEN ÜZERİNDEN OTOMOBİL GEÇEN GENÇ ÖLDÜ
VÜCUDUNDA ÇEŞİTLİ KESİKLERLE YERDE YATARKEN ÜZERİNDEN...