Reklam
Reklam

İdlib'de yaralanan Karamanlı gaziyi ziyaret ettiler

İdlib'de yaralanan Karamanlı gaziyi ziyaret ettiler

İdlib'de yaralanan Karamanlı gaziyi ziyaret ettiler
Editor: Murat Özünal
05 Mart 2020 - 15:30

AK Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, Suriye'nin İdlib kentinde Türk Silahlı Kuvvetlerinin yer aldığı bölgenin rejim güçleri tarafından hava saldırısına uğraması sonrasında, yaralanarak gazi olan Karamanlı hemşehrimiz Mustafa Ünüvar ve gazileri ziyaret etti.

Şeker, yaptığı açıklamada, "Suriye İdlib’e bulunan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin  yer aldığı bölgenin rejim güçleri tarafından hava saldırısına uğraması sonrasında, yaralanarak gazi olan Karamanlı hemşerimiz Mustafa Ünüvar ile aynı olayda kader arkadaşı gazimiz Aksaraylı Gökhan Koçpınar’ı  tedavi gördükleri hastanede Milletvekilimiz Sayın Av. Selman Oğuzhan Eser ile beraber ziyaret ettik.

Yaralı askerlerimize acil şifalar diliyor, Millet ve Devletçe şükranlarımızı sunuyorum. Devletimizin ve milletimizin bekası için her türlü tehdit ve tehlikeyi bertaraf etmekte kararlıyız. Birlik ve beraberlik ile inşallah bunun da üstesinden geleceğiz. Allah askerlerimizin yardımcısı olsun, ayaklarına taş değdirmesin, devletinize zeval vermesin İnşallah. Gazi vatan sevgisinin, sembolüdür. Şehit ve gazi toprağı vatan, insanı ulus yapan değerlerdir" dedi.

Bu haber 1129 defa okunmuştur.