Reklam
Reklam

Hatipoğlu: "İyi Parti'nin Kimseden Korkusu Yoktur"

İyi Parti Karaman İl Başkanı Hatipoğlu, yeni yönetimini tanıttı

Hatipoğlu: "İyi Parti'nin Kimseden Korkusu Yoktur"

İyi Parti Karaman İl Başkanı Hatipoğlu, yeni yönetimini tanıttı

Hatipoğlu:
Editor: Murat Özünal
19 Ocak 2020 - 11:55

İyi Parti Karaman İl Başkanı İsmet İlmi Hatipoğlu, kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek yeni parti yönetimini tanıttı.

Sultan Kasrı’nda düzenlenen programa, Hatioğlu’nun yanı sıra, parti il yönetim kurulu üyeleri, partililer ve basın mensupları katıldı. 

Hatipoğlu, yaptığı konuşmada, “Partimizin yetkili kurullarınca yeniden İyi Parti İl başkanı olarak sizlerle beraberim...

Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi'nin tensipleriyle şahsıma yeniden tevdi edilen İYİ Parti İl Başkanlığı görevimin ülkeme memleketime ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Yeniden il başkanı olmak; milletime hiç eksilmeyen mücadeleme daha fazla anlam ve sorumluluk yüklemiştir. Allah utandırmasın.

2020 yılının ülkemiz ve milletimize barış huzur ve refah getirmesini diliyorum.

Yine Cuma günü ilimizde karnesini alan 49 bin öğrencimiz ve öğretmenlerimiz yarıyıl tatiline girdi. Öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

Eski Başbakanlarımızdan merhum Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit önceki gün hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kendilerine Allah’tan rahmet diliyorum.

Maalesef Ülkemiz,

2020 yılına ülkemize ve milletimize fayda sağlamayan konularla girmiştir. Milletçe bir geçim sıkıntısı yaşadığımız doğrudur.

Karaman'da kepenk kapatan şirket sayısı artmıştır.

Karaman'da 2018 yılında kepenk kapatan şirket sayısı 124 iken bu rakam 2019 yılında 183' e yükselmiştir.

2018 yılında ilimizde 329 şirket açılırken 2019 yılında bu rakam gerileyerek 261'e düşmüştür.

Piyasalarda yaprak kımıldamazken, vatandaş ay sonunu getiremezken, ülkenin gençleri işsizken...

Ülkenin gençlerine dönüp neden evlenmiyorsunuz diye soruyorlar.

Cevap ortada!

Bizim ülkemizin gençleri ile AKP'li yönetici çocuklarının şartları aynı değil de ondan...

17 yıldır yaptıkları şatafatta boğulmak

Bu böyle gitmez arkadaşlar, millet tenceresini kaynatmanın derdindeyken bu sefanın bedelini milletin sırtına yüklemeye kimsenin hakkı yok! Yılan hikâyesine dönen hızlı tren hava alanı ve çevre yolu projelerinin bir an önce tamamlanmasını diliyor takipçisi olacağımızı buradan hemşerilerimize ilan ediyorum. Biz İyi Parti ailesi olarak devletimizin ve milletimizin hayrına olacak proje ve programları bir taraftan üretirken diğer taraftan faydalı proje üreten hangi siyasi parti olursa olsun destekleyeceğimizi ifade ediyorum.

Onun için ki yılmadan yorulmadan çalışmaya, milletimizin genç yaşlı her ferdini dinlemeye, dertlerine çözüm üretmeye devam edeceğiz.

Allah birliğimizi dirliğimizi daim kılsın.

İyi Parti'nin kimseye diyet borcu yoktur. Kimseden korkusu da yoktur.

Bu duygu ve düşüncelerle bu sabah toplantımıza katılan basın mensubu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 

Bu haber 1565 defa okunmuştur.