Reklam
Reklam

Hastane çalışanlarından 'Bir İyilik Yolculuğu'

Hastane çalışanlarından 'Bir İyilik Yolculuğu'

Hastane çalışanlarından 'Bir İyilik Yolculuğu'
Editor: Murat Özünal
28 Mart 2019 - 11:51

Karaman Devlet Hastanesi personelleri "Bir İyilik Yolculuğu" projesi kapsamında, sağlık çalışanlarının ve Karaman esnaflarının da katkıları ile Karaman’ın Ermenek ilçesi ve Sarıveliler ilçesi Kocaşlı ve Dumlugöze köylerindeki okullarda okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilerin kalplerine dokunmak için yardım götürdüler. 

Gönüllü personeller; “Köy Okullarında çocuklarımızın yüreğine dokunduk. Onların gözlerindeki sevince şahit olduk. Emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Hastane çalışanlarınca, ihtiyaç sahibi yetişkin ve çocuklara kıyafet, ayakkabı vb. ihtiyaçlar için de hastane içerisinde yardım odası oluşturdu. 

Gönüllü personeller; “Zaman zaman hastanemize merkezden ya da uzak köylerden gelip kliniklerimizde tedavi olurken giyim ihtiyacı olan hastalarımızla karşılaşıyoruz, onlara el uzatmak istiyoruz. Sağlık çalışanları olarak aramızda topladığımız ve halen toplamakta olduğumuz kıyafetlerle onların kaliteli hizmet almalarını amaçlıyoruz.” dediler.Bu haber 883 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum