Reklam
 • Reklam
HASAN BARAN; “TEL KADIN ROMANI  2. BASKISI ÇIKIYOR”
Reklam

HASAN BARAN; “TEL KADIN ROMANI  2. BASKISI ÇIKIYOR”

Karamanlı araştırmacı yazar Hasan Baran’ın Karaman’da geçen Romanı “Telkadın” ın ikinci baskısı yayınlanıyor. 

20 Aralık 2017 - 14:43


Yazar Hasan Baran açıklamasında; “Çok kıymetli Karamanlı hemşerilerim ve çok değerli sayfa arkadaşlarım, birinci baskısı çıkar çıkmaz çok kısa sürede tükenen ve ülkemizin en ünlü yazar ve eleştirmenlerinin büyük beğenisini kazanan ‘aşkın ve karamanın kitabı’ olarak anılan; Aktekke Meydanından Karadağ’a, Hisar Mahallesinden Karaman Kalesine, Helvacılar Sokağından, İsmetpaşa
Caddesine Karaman’ı her yönüyle anlatan Telkadın isimli romanımı iki misli daha geliştirdim.
    Karaman'ı, Kâzımkarabekir’i, Karadağ'ı, yılkı atlarını, eski terzileri, esnafları koyarak daha da zenginleştirdim. Bu yılbaşından hemen sonra, - iki hafta sonrası,- Telkadın romanımın ikinci baskısı kitapçı raflarında yerini alacaktır efendim. Telkadın Romanı tüm Karamanlıların kitabıdır. Karaman’ın kitabıdır. Ülkemizde ve birkaç yıl içinde yabancı dillerde yayınlanınca da tüm dünyada Karaman için büyük bir tanıtım kitabı olacaktır. Lütfen bu kitabı tüm Karamanlılar alalım ve aldıralım.
    Özellikle çok satanlar listesini oluşturan internetteki, - D&R, İdefix, Kitapyurdu, Odakitap, Babil, Hepsiburada, Kitapsan ve Mephisto - isimli kitap sitelerinden alalım ve Karaman tanıtım kitabı olan Telkadın romanını en çok satan kitaplar listesinde birinci yapalım efendim.
    Elbirliğiyle Karaman’ı tüm Türkiye’ye ve dünyaya tanıtalım. Bu gönderimi herkesin paylaşmasını, karaman tanıtım kitabı olan Telkadın romanını herkesin almasını ve arkadaşlarına aldırmasını rica ediyorum efendim. Kazanacağımız zafer hepimizin, tüm Karamanlıların, soylu şehrimiz Karaman’ın olacaktır. Hürmetlerimle.”dedi.
 

Bu haber 12183 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Merve Şahinkaya
  11 ay önce
  Karamanımızdan böyle değerli bir yazarın çıkması beni gurur***dırdı.
 • Fatma Gündoğdu
  11 ay önce
  Hasan Bey yeni çıkacak o*** romanınızı merakla bekliyorum. Kitapçıları dolaşıcam kitabınızdan alıcam..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DURAN AHMET DİNÇER TOPRAĞA VERİLDİ
DURAN AHMET DİNÇER TOPRAĞA VERİLDİ
GÜL, DAVUTOĞLU VE ELVAN KARAMAN'A GELİYOR
GÜL, DAVUTOĞLU VE ELVAN KARAMAN'A GELİYOR